Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Віртуалізація - Резервування сервера авторизації vGate R2.

Резервування сервера авторизації vGate R2.
Автор: Олександр Самойленко
Дата: 20/04/2012

Ми вже не раз писали про продукт номер 1 - vGate R2 , Який є лідером на ринку захисту віртуальних інфраструктур за рахунок коштів автоматичної настройки віртуального середовища VMware vSphere і механізмів захисту від несанкціонованого доступу . Також нагадаємо, що реліз продукту vGate R2 з підтримкою VMware vSphere 5 вже випущений і отримав сертифікат ФСТЕК Росії .

Сьогодні ми поговоримо про резервування сервера авторизації vGate R2. Сервер авторизації - це основний компонент vGate R2, який здійснює авторизацію і аутентифікацію користувачів, без якого не можна буде адмініструвати середу VMware vSphere, якщо він раптом вийде з ладу. Він виконує наступні функції:

 • Централізоване управління СЗІ vGate
 • Аутентифікація користувачів і комп'ютерів
 • Розмежування доступу до засобів управління віртуальною
  інфраструктурою
 • Реєстрація подій безпеки
 • Зберігання даних (облікової інформації, журналів аудиту та
  конфігурації СЗІ vGate)
 • Реплікація даних з основного на резервний сервер авторизації

У загальній картинці інфраструктури захисту VMware vSphere сервер авторизації vGate R2 займає центральне місце:

Відповідно, цей сервер потребує резервування для підвищення відмовостійкості. Резервування сервера авторизації в vGate R2 реалізовано за принципом "active-passive". Один сервер авторизації (основний) виконує всі функції по управлінню vGate і авторизації адміністраторів віртуальної інфраструктури. Другий сервер авторизації (резервний) є пасивним.

У разі виходу з ладу основного сервера авторизовані сесії адміністраторів vSphere розриваються; на кожному з підключених робочих місць видається повідомлення про
необхідності повторної аутентифікації.

У разі виходу з ладу основного сервера авторизації адміністратор ІБ може передати управління резервному сервера. Отримавши управління, резервний сервер починає виконувати всі функції основного. Після повторної аутентифікації адміністратора vSphere агенти аутентифікації на їх робочих місцях переключаються на роботу з новим основним сервером автоматично.

Таким чином, робота системи не блокується надовго. Оскільки на резервному сервері зберігаються актуальна інформація про конфігурацію системи, облікові записи і т. Д., Заміна сервера авторизації стане практично непомітною для адміністраторів VMware vSphere, що працюють в захищеній віртуальному середовищі. Після відновлення або заміни основного сервера авторизації можна повернути управління системою цього сервера або залишити ці функції за колишнім резервним сервером.

Основний і резервний сервери авторизації можуть працювати у віртуальних машинах, для яких потрібно обов'язково зробити правило (Anti-affinity rule) неможливості існування їх на одному хост-сервері VMware ESXi, щоб обидва сервера одночасно не вийшли з ладу.

Встановлюється резервний сервер авторизації vGate R2 дуже просто - потрібно запустити інсталятор на тій машині, яка буде резервної і вказати IP-адресу основного сервера, а також порт для каналу реплікації даних:

Якщо ви використовуєте конфігурацію з резервним сервером авторизації, то DNS-сервер рекомендується розмістити у зовнішній (по відношенню до захищається периметру) мережі.

Передача управління резервному сервера авторизації виглядає наступним чином:

 • Відключення живлення на основному сервері.
 • Додавання в властивості мережевого адаптера резервного сервера, підключеного до захищається периметру, IP-адреси, що збігається з основним IP-адресою мережевого адаптера основного сервера авторизації, підключеного до захищається периметру. Основний IP-адреса повинна знаходитися першим в списку IP-адрес мережевого адаптера.
 • На резервному сервері виконується Пуск> Програми-> Код безпеки-> Реплікація-> Збій основного сервера. Чекаємо завершення процесу блокування реплікації даних.
 • У DNS адміністратор змінює настройки псевдоніма (CName), налаштувавши посилання на повне доменне ім'я (FQDN) резервного сервера.

Після відновлення колишнього основного сервера його можна залишити резервним для нового основного.

Наостанок зазначимо, що ліцензія на резервний сервер авторизації купується окрема (на екземпляр), тому не забудьте цей момент при плануванні бюджету і складання специфікації.

Завантажити пробну версію продукту vGate R2 можна по цим посиланням . Презентації по захисту віртуальних інфраструктур доступні тут , А сертифікати ФСТЕК продукту - тут .

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: