Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Віртуальний десктоп. На шляху до досконалості.

 1. Екскурс в історію.
 2. способи реалізації
 3. Кращі з кращих.
 4. Virtual Dimension.
 5. DeskWin.
 6. Vista / XP Virtual Desktop Menedger.
 7. Private Dekstop
 8. Є питання по статті?

Науки юнаків живлять,
Отрада старим подають ...
Михайло Ломоносов

Екскурс в історію.

Отже, про що ж сьогоднішня стаття? А мова піде про теми не дуже тривіальної і звичної для російських користувачів комп'ютерів - про віртуальні дескотопах. А річ ця дуже зручна - уявіть що у вас може бути кілька робочих столів. Чи не виходить, чи не так? Проста інерція свідомості. Просто скажемо, у вас є робочий стіл для роботи, а інший завалений ярликами комп'ютерних ігор. І перемикання між ними відбувається просто комбінацією декількох клавіш (зазвичай це настроюється комбінація). А не поширена ця концепція у нас тому, що все ж лінукс-системи куди менш популярні в нашій країні, ніж традиційний Windows. А прийшла ця ідея звідти. Просто справа в тому, що лінукс-системи - ідеальний приклад реалізації концепції модульності. По суті незмінним є ядро ​​системи і системна шина. А до системної шини можна підчепити все що завгодно. Можна підчепити хоч кілька файлових систем, пести кілька графічних оболонок. Таким чином користувач міг використовувати кілька робочих столів, хоча для людей, що використовують Windows, це здається чимось -то неймовірним. Але взагалі-то система виявилося дуже зручною і глянула багатьом, і з тих пір багато «віндузятнікі» намагалися перетягнути знахідку до себе. В общем-то з тих пір і з'явилися многічісленние втілення подібної системи під Windows.

Класичним є варіант реалізації з чотирма робочими столами. Деякі системи досить сильно змінюють файлову структуру облікового запису Windows. Однак вони в даній статті розглянуті не будуть, так як створюють проблеми при відкат системи до варіанту з єдиним робочим столом. Також звичайно даний софт буде корисний офісним працівникам - адже всього одним натисканням на пару клавіш можна буде абсолютно безболісно перейти з «веселою ферми» на оформлення річного звіту під поглядом суворого начальства =)

способи реалізації

Архітектура продукції Майкрософт сильно відрізняється від архітектури Лінукс-систем і вирішити проблему створення декількох робочих столів банально їх підключенням. Архітектура Windows має на увазі монолітність усіх рівнів управління системою, і в даному випадку відбувається як би емуляція декількох робочих столів (як уже говорилося, ми розглядаємо випадки без серйозної зміни файлової системи). Тобто програма розставляє певні мітки, який файл де зберігається, без фізичного поділу області зберігання. Також відбувається і розподіл файлів між областями - зазвичай програма має такий-сякий графічний інтерфейс. За допомогою якого можна «розподілити» вже наявні на робочому столі файли між новоствореного областями. До речі, як треба відзначити, у багатьох сучасних програмах створення областей практично нічим не обмежена і, природно у вас може бути більше чотирьох віртуальних робочих столів.

Зазвичай програма реалізована за допомогою одного виконуваного файлу і файлів розширення для створення невидимих ​​користувачеві міток для поділу контента на різні віртуальні робочі столи в операційній системі Windows. Також зазвичай комплект поставки зазвичай містить файл настройок з розширенням .cfg або іншим подібним, звичний вже ридми і історію версій. Також необхідно окремо згадати програми для старих версій Windows. Такі програми складаються найчастіше лише з одного виконуваного файлами, грузящегося в оперативну пам'ять (і займає там, за нинішніми мірками, досить невелику область), перехоплює натиснення керуючої комбінації на клавіатурі. Також зазвичай установник містить функцію створення ярлика на робочому столі, і практично стандартно - можливість управління програмою. І відповідно, перемиканням віртуальних робочих столів через іконку в системному треї.

Кращі з кращих.

Є безліч різних програм для створення і використання віртуальних робочих столів, однак в даній статті ми розглянемо лише найбільш популярні і зручні з них. Перевага буде надаватися безкоштовним програмам, але, безумовно, платні теж будуть згадані.

Virtual Dimension.

Відмінна програма. Важить всього 400 кб, абсолютно безкоштовна, невимоглива і дружелюбна. Установка проста і зрозуміла. Програма може створювати практично неогрнаніченное кількість віртуальних робочих столів (ходять чутки що близько 64 тисяч, що обумовлено довжиною змінної для зберігання власне їх кількості, але перевірити, тобто покопатися в исходниках, начебто поки нікому не вдавалося). Крім того, що дуже важливо, програма розмежовує не тільки файлове наповнення віртуальних робочих столів, а й примудряється розмежовувати процеси, тобто в диспетчері завдань для кожного робочого столу відображаються лише актуальні для нього процеси, що по суті є великою перевагою в зручності і ергономіці управління комп'ютером. Також розуміє Alt + tab, піддається тонкій настройці візуального оформлення. Загалом, безумовний лідер.

DeskWin.

Річ якраз з тих старих добрих менеджерів віртуальних робочих столів. Містить всього один 300-кілобайтний файл. Має функцію відновлення поточних процесів в результаті збою якогось з віртуальних робочих столів. Але головна перевага навіть не в цьому, а в тому, що програма поставляється в комплекті з вихідним програмним кодом, написаним на мові Visual C ++ (класи і об'єкти входять до поставку). Так що для любителів тонкої настройки і взагалі можливості «покопатися в відрі з цвяхами», ця програма - суще роздолля. Хіба що зовсім новачкам лазити в її вихідні коди не рекомендується - є ризик поламати все остаточно =)

Vista / XP Virtual Desktop Menedger.

Непогана побічна виріб Майкрософта, яка втім не вселяє довіри своєї страшної неоптімізірованностью. З іншого боку тут присутні всі улюблені фішки нашого всіма улюбленого дітища містера Білла Гейтса - стильний і зручний інтерфейс, можливість повноекранного перемикання між десктопами, редагування вмісту в повноекранному режимі, настройки шпалер для кожного конкретного віртуального робочого столу.

Виклик всіх цих фішок відбувається за допомогою команди контекстного меню Show Switcher. Для любителів управління за допомогою гарячих клавіш передбачена комбінація Win + Z.

Private Dekstop

Ця програма, на відміну від інших, платна. Але увагу до неї виправдано, бо вона має досить унікальний функціонал. На відміну від інших вищезазначених програм, вона створює лише один додатковий віртуальний робочий стіл. Так в чому ж особливість? А в найширші можливості налаштувань доступу до цього столу. Передбачена установка пароля і його шифрування, па також фільтр запуску додатків для даного столу і дозволяють можливостей для кожного конкретного додатка. Ціна за програму. Тим більше таку вузькоспрямовану, кілька висока. Але ті хто цього потребує, без сумніву куплять =)

На цьому дана стаття підходить до кінця, але зовсім не означає, що різноманітність програм для створення і управління віртуальними дескотопамі також підійшло до кінця. Безліч хороших програм залишилося за межами цього огляду. Насправді подібних програм безліч і кожен користувач знаходить собі програму до душі.

Є питання по статті?

Ласкаво просимо в наш Форум !

Шукаєте щось конкретне?

До речі, у нас є і схожі статті

Отже, про що ж сьогоднішня стаття?
Чи не виходить, чи не так?
Так в чому ж особливість?
Є питання по статті?
Шукаєте щось конкретне?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]t

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: