Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Віза в Англію | Великобританію підроблені документи 2019

 1. Продам довідку з роботи! Продам довідку з банку! Продам виписку про рух!
 2. Результат подачі куплених підроблених довідок
 3. iGov.org.ua 2015
 4. Поради від Visa Consulting Group

Щодня нам дзвонить близько 10 чоловік і питає, а не продаємо ми довідки для Посольства Великобританії. Чи не малюємо ми якісь інші документи.

Відповідаємо: «НІ!»

Але не поспішайте закривати цю сторінку, ми то знаємо, хто продає, скільки коштує, а найголовніше - що з цього виходить. Загалом, - витратьте пару хвилин свого дорогоцінного часу і дочитайте до кінця матеріал про покупних і / або підроблених документах для візи в Англію до кінця.

Продам довідку з роботи! Продам довідку з банку! Продам виписку про рух!

Крім того, що Google рясніє сайтами про продаж довідок про доходи, з банків, про хвороби - досить лише вбити відповідний запит, так ці ділки ще й почали спамити самим нахабним чином. Регулярно ми отримуємо імеіли приблизно такого змісту:

Шановні партнери!
Пропонуємо вам свіжий прайс наших послуг (Актуальний з 30.07.2015)
Довідка з банку + рух за 3 місяці (сума до 200 тис.) 300 грн.
Довідка з місця роботи (зарплата за 6 місяців до 20 тис.) 250 грн.
Договір з компанією (Термін дії 1 рік) 1000 грн.

Або ось:

Або ось:

Пропонуємо Вам допомогу в оформленні Довідки з банку про готівки грошових коштів і виписки про рух грошових коштів за останні 3-и місяці.
Ми співпрацюємо з банками: Приватбанк і Дочірній банк Ощадбанку Росії в Україні.
Вартість оформлення Довідки та виписки з банку становить - 350грн.
При першому Вашому зверненні до нас Довідка та виписка оформляються - БЕЗКОШТОВНО.
Для замовлення Довідки та виписки, Вам необхідно написати лист на ел. адреса: spravka-2015 @ У листі вказати:
1) Довідка якого банку Вас цікавить - Приватбанк або Сбербанк Росії.
2) ПІБ, ідентифікаційний код особи якій необхідна довідка.
3) Необхідну суму грошових коштів.
4) При наявності банківської картки - вказати номер картки.
Довідка оформляється з сьогодні на завтра.После оформлення Вам направляється скан копія для перевірки правильності внесених даних. Якщо Вас все влаштовує, ми домовляємося про місце зустрічі для передачі документів. Оплата за документи проводиться при отриманні.

Або ось з свіженького:

ДОВІДКА З БАНКУ З РУХОМ ЗА РАХУНКОМ (ПРИВАТ) ДО 10 000 ЄВРО = 200 ГРН
ПОТОЧНИЙ РАХУНОК
КАРТКОВИЙ РАХУНОК
АНГЛІЙСЬКОЮ + 50 ГРН
ДОВІДКА З БАНКУ З РУХОМ ЗА РАХУНКОМ (ПРИВАТ) ВІД 10 001 ДО 20 000 ЄВРО = 250 ГРН
ДОВІДКА З БАНКУ З РУХОМ ЗА РАХУНКОМ (ПРИВАТ) ВІД 20 001 ДО 30 000 ЄВРО = 300 ГРН
ЧЕК З БАНКОМАТУ із залишку по рахунку (ПІД КАРТУ КЛІЄНТА) = 200 ГРН
Особливо радує опція «АНГЛІЙСЬКОЮ + 50 ГРН» це прям те, що потрібно для отримання візи до Великобританії. А ось чек з банкомату, мабуть, поодинокі Посольства вимагають таку екзотику.

Результат подачі куплених підроблених довідок

А тепер увага !!! Показуємо, до чого призводить подача ТАКИХ «документів» !!! Крім десятка дзвінків «продайте / намалюйте нам довідки» ми щодня ще отримуємо з десяток листів з текстом: «Допоможіть отримати візу після відмови», а коли отримуємо відмовні листи, то диву даєшся. Ну ось, будь ласка, зовсім недавня:

Тут, як бачимо, все та ж довідка з ПриватБанку иииии ... .Бінго!

Виявляється, існують люди, які таки купують ці фільчині грамоти. Ні, 200 грн - це звичайно не гроші, точніше не ті гроші, які шкода втратити!?! Але ж отримано відмову, значить консульський збір, а це на хвилиночку мінімум 106 євро (більше 3000 грн !!!) (актуальний розмір консульського збору за станом на 1.04.2017) заплачений даремно і втрачений - це перше, в паспорті стоїть штамп про відмову (таке собі психологічний садомазо) - це друге, і, нарешті, крім відмови в таких випадках зазвичай ставлять бан на 10 років (заборона на подачу документів, ну а якщо і будете подавати, то як мінімум 10 років будете отримувати відмови автоматично). А навіть якщо 10-ти річного бана і не буде, то отримати в подальшому англійську візу після подачі підроблених документів вже просто нереально. Та й з отриманням інших віз можуть виникнути проблеми.

У нас є пакети послуг, які передбачають повернення грошей в випад відмови (система NO WIN NO FEE / REFUNDABLE PACKAGES), але в особливих умовах, які отримує для вивчення кожен наш клієнт, у нас прописано, що якщо клієнт отримає відмову, причиною / однієї з причин, якого буде надання їм підроблених документів чи неправдивих відомостей (приховування і / або навмисне спотворення інформації про попередні відмови, депортації, анульованих по приїзду віз, а також надання підроблених довідок, запрошень чи інших документів); причина відмови вказується Посольством Великобританії письмово в відмовній листі), то навіть при відмові ми утримуємо повну вартість пакету !!!

iGov.org.ua 2015

Ще однією причиною, чому не варто вдаватися до ідеї покупки довідки або виписки з банку, є те, що з червня 2015 року, був запущений сервіс igov.org.ua , За яким можна перевірити видавалася та чи інша довідка / виписка чи ні. Ще однією причиною, чому не варто вдаватися до ідеї покупки довідки або виписки з банку, є те, що з червня 2015 року, був запущений сервіс  igov

Для цього необхідно зайти в розділ "Документи", потім "Пошук документів за кодом", вибираємо "Довідки / виписки, надані Клієнтам в візові центри", вказуємо банк видали документ (банки учасники проекту постійно додаються!), Потім вводиться код документа, натискаємо «Знайти» і вуаля - можна скачати документ у пдф форматі, якщо він, звичайно, видавався, ну і відповідно перевірити і зіставити всі дані в ньому.

Ось так :) Нашим клієнтам ми рекомендуємо перед подачею на візу в обов'язковому порядку перевірити документ через даний сервіс і якщо його немає в базі даних, тому що таке цілком може бути, - зв'язатися зі своїм банком і настояти щоб документ відображався в електронній базі. Відсутність документа може послужити причиною відмови в англійській візі. Насправді правильно при замовленні довідки / виписки у банку сказати менеджеру, що Вам потрібно, щоб довідка відображалася в базі iGov.

Поради від Visa Consulting Group

БУДЬ ЛАСКА, НЕ БУДЬТЕ лохами не вірте, ЩО намальована в фотошопі довідка, за яку Ви заплатите 200-500 грн., Допоможе отримати Вам англійську візу. Нехай навіть не в фотошопі її малювали, а поставили реальну друк на відділенні - це все елементарно перевіряється і у Посольства є всі повноваження, технічні можливості, контакти і зв'язки для цього. Більш того, не потрібно навіть ніяких офіційних запитів, вся перевірка проводиться за телефоном і займає максимум 3-5 хвилин!

НЕ КУПУЙТЕ ДОВІДКИ З РОБІТ, ЗАПРОШЕННЯ, ДОВІДКИ З БАНКІВ! Можливо, якась Польща чи Литва може не перевірити такий фейк, але з Великобританією такі фокуси не проходять.

Англійці гранично цінують чесність, а вже якщо ти викритий у брехні, то ти ізгой назавжди (ну або як мінімум років на 10)! Свого часу на дверях Візового Центру Великобританії красувалася табличка, яка свідчила:

It is better to explain why you have not got a document , than to submit a false document in its place . If you submit a false document you will adversely affect your application and your details and the false documents may be passed to law enforcement agencies in your country .

Значно краще надати пояснення, чому у вас немає того чи іншого документа, ніж замість нього подавати підроблений документ. Надання вами підробленого документа негативно вплине на результат розгляду вашої заяви. Крім того, дані про вас, а також підроблені документи можуть бути передані в правоохоронні органи вашої країни.

Ну ось якось так!

PS Англійці ставлять візи навіть в чисті паспорти, навіть тим, хто офіційно не працевлаштований. Ми це пишемо спеціально для всіх фрілансерів, тому що більшість клієнтів таких ось «продам довідку за 200 гривень» - це фрілансери. Але у нас абсолютно спокійно з реальними «чистими» документами отримують візи: фрілансери-перекладачі, вчителі по скайпу, веб-дизайнери, масажистки, художники та інші люди вільних професій. Ви навіть не уявляєте скільки легальних підтверджень може надати людина, яка викладає англійську по скайпу або проводить курси макіяжу, або здає неофіційно свою трьох-кімнатну квартиру, хоча, він сам не підозрює про це, але ... це вже тема для окремої розмови, наприклад , при нашій консультації !!!

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: