Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Вкрали гроші з банківської картки. Хто винен і що робити?

 1. При втраті - блокування! Про те, що в разі втрати картки (А ще гірше - крадіжки) потрібно її...
 2. Пильність не зашкодить
 3. Право на помилку
 4. Презумпція невинності

При втраті - блокування!

Про те, що в разі втрати картки (А ще гірше - крадіжки) потрібно її відразу заблокувати, знають, напевно, все. Але якщо ви цього не зробили, а гроші з карти вкрали, банк нічим допомогти не зможе - адже вина тут повністю ваша. Єдина надія - звернутися із заявою в поліцію.

Банкомат - пекельна машина?

Для прикладу розглянемо два випадки:

Приклад 1. У клієнта є кредитна карта Ощадбанку . Він знімає гроші в банкоматі Райффайзенбанку. Ввівши ПІН-код і суму, людина чекає готівку. В цей час банкомат раптом «зависає» та повертає тільки карту.

Приклад 2. Все те ж саме, тільки і карта, і банкомат Ощадбанку.

Більшість клієнтів виявляють, що банкомат не просто не видав гроші, а вони ще й були списані з рахунку, тільки через кілька днів. Тримач «пластика» повинен якомога швидше звернутися до свого банку і написати заяву про незгоду з операцією.

Зволікати з цим не варто, тому що, наприклад, ОТП Банк приймає подібні претензії протягом 30 днів з моменту надання виписки по рахунку, а Банк Русский Стандарт - не пізніше 25 днів з моменту здійснення операції.

Якщо транзакція відбувалася в банкоматі «рідного» банку, то процес недовгий: відбувається інкасація, перерахунок готівки в касетах, виявлення надлишку, визначення операції з помилкою, повернення коштів на карту клієнта.

Перший приклад складніше, адже в цьому випадку беруть участь 3 сторони: банк, який випустив карту, банк, її обслужити, платіжна система. Розгляд претензії здійснюється за правилами останньої, тому займає досить багато часу. ОТП Банк, наприклад, говорить про 60 днів з моменту подачі клієнтом заяви.

Якщо ж гроші з карти вкрали в результаті скіммінгу , Повернути кошти навряд чи вдасться - адже клієнт, на думку банку, був зобов'язаний дотримуватися заходів безпеки.

Пильність не зашкодить

Якщо спірна транзакція пройшла в торговій точці, що обслуговується стороннім банком, то розгляд ситуації також відбувається за участю платіжної системи. Проаналізувавши отриману інформацію, банк або погоджується з власником кредитної картки, або стає на бік опонента.

Окремі приклади - це так звані подвійні блокування, коли при розрахунку в магазині на карті два рази блокується однакова сума. Тут все просто. Ви можете написати претензію по другій операції, надавши чек, або почекати 30 днів, і сума автоматично повернеться на карту.

Право на помилку

Якщо ви виявили, що з карти вкрали гроші, не поспішайте звинувачувати банк - на жаль, в 99 випадках з 100 потрібно для початку пильно подивитися на родичів, друзів і колег. Це не звинувачення, а сумний факт. Випадки з життя? Будь ласка.

У пенсіонерки з карти «пропали» 1400 р. Виписка показала, що був проведений розрахунок на ігровому сайті. Пізніше з'ясувалося, що винен не банк, а улюблений онук. Аналогічна ситуація відбувається з донькою, мама якої просто забула, що давала їй свою пластикову карту. Або з людиною, яка залишила гаманець з кредиткою на робочому столі, і т.д.

Буває, що чужий банкомат видає клієнту не всю суму (купюри зам'ялися або ще що-небудь сталося в роботі). Багато людей роблять помилку, не вказуючи в заяві, що не отримали не всю суму, а тільки частину. Результат? З чужого банку приходить відмова на виставлену претензію, тому що зазначена в ній сума не відповідає надлишку в банкоматі.

За подібну помилку клієнт дорого поплатиться (в прямому сенсі). Комісія за непідтверджену претензію в банку ВТБ24 становить 1500 р., В Промсвязьбанк - 900 руб. ($ 30, € 30 в залежності від валюти карти). Сбербанк конкретну суму не вказує, але прописує в Правилах списання комісії відповідно до фактичних витрат банку на виставлення претензії.

Презумпція невинності

Якщо ви твердо впевнені, що ні ви, ні ваші родичі не могли користуватися картою в певний час, то написати заяву в банк просто необхідно.

Але потрібно розуміти, що операції з введенням ПІН-коду апріорі вважаються правомірними і довести вашу непричетність до них буде практично неможливо. Адже ви порушували Правила користування карткою і рекомендації банку, в результаті чого шахраї змогли вкрасти гроші з картки.

Найчастіше, банк повертає гроші тільки в резонансних випадках або в епізодах, які виникли з вини банку. Наприклад, хакерська атака, в результаті якої злочинці отримали дані по картах. Або надзвичайна активність фішерів , Коли постраждало дуже багато клієнтів.

Нерідко банк буде наполягати на вини клієнта, тому що зазвичай в договорі завбачливо прописується, що держатель бере на себе ризики компрометації карти. У будь-якому випадку, ви маєте повне право звернутися до суду.

Мета цієї статті - не залякати власника кредитної картки, а ще раз нагадати основні правила безпеки:

 • Ніколи і нікому не розголошувати ПІН-код
 • Чи не розплачуватися картою в сумнівних торгових точках
 • Чи не випускати кредитку з поля зору, коли вона знаходиться в руках касира, офіціанта і т.д.
 • Підключити послугу смс-інформування, щоб максимально швидко реагувати на дії з картою
 • Негайно блокувати кредитку при найменшій підозрі на шахрайство
 • завести окрему віртуальну карту для оплати в Мережі і не тримати на ній гроші
 • Можливо, варто придивитися до страховими програмами, які зараз пропонують багато банків.

Фішинг - вид шахрайства з банківськими картами
Скіммінг - шахрайство з банківськими картами
Що робити, якщо втратив карту?

Банкомат - пекельна машина?
Випадки з життя?
Результат?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: