Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

VPS на домашньому ПК: настройка мережі в VM VirtualBox і Debian

Після того, як на комп'ютері встановлено Oracle VM VirtualBox 4.1 і створена віртуальна машина з Linux Debian 6 , Саме час зайнятися налаштуванням даної зв'язки з метою вирішення поставлених завдань, а саме - що працює VPS (або VDS) для тестування сайтів на локальному комп'ютері.

Насамперед треба визначитися з мережею. Сучасні версії VM VirualBox 4.x пропонують 5 варіантів взаємодії з мережі: NAT, Мережевий міст, Внутрішня мережа, Віртуальний адаптер хоста і Універсальний драйвер. Є і 6-й варіант - без мережі, але це нам не цікаво. Як, власне, і більшість інших варіантів, крім NAT і мережевого моста.

Отже, в даний час у нас налаштований доступ через NAT, тому що саме цей режим встановлюється за умовчанням. Власне кажучи, це найпростіший спосіб отримати інтернет на віртуальній машині. Але при цьому саму віртуальну машину в «інтернеті», який представлений власне вашим ПК (хост-системою), видно не буде. Звичайно, можна прокинути всі потрібні порти (в VM VirtualBox Manager властивості віртуальної машини - мережа - кидок портів), але це не те, що нам треба. Тому зайдемо в налаштування мережі і змінимо тип підключення на «мережевий міст».

Після того, як на комп'ютері  встановлено Oracle VM VirtualBox 4

Тепер повернемося до налаштувань Debian. Якщо у вас роздача IP-адрес відбувається автоматично по DHCP (тобто комп'ютер підключений до інтернету через роутер), то досить перезапустити мережу. Для цього в командному рядку введемо:

/etc/init.d/networking restart

Мережа перезапущено. Перевіряємо, чи отримали ми адреса, для чого використовуємо команду ifconfig:

ifconfig

Дивимося висновок для інтерфейсу eth0 - повинен бути inet addr схожий, крім останньої цифри, на адресу вашого ПК. Якщо ж DHCP не працює, то треба ввести настройки вручну. Для цього треба відредагувати файл interfaces, що знаходиться в каталозі / etc / network. Однак перш спростимо собі роботу з файловою системою в Linux, для чого встановимо файловий менеджер Midnight Commander. Якщо ви використовуєте FAR, то знайте, що MC - це приблизно те ж саме. Якщо ви колись працювали в DOS, то вам повинні бути відомий Norton Commander або його клони. Нарешті, Total Commander - теж з цієї опери, тільки він працює в графічному режимі. Отже, встановлюємо, для чого в командному рядку вводимо:

apt-get install mc

На підтверджує запит відповідаємо Y (або просто тиснемо Enter) і через кілька секунд програма встановлена. Тепер запускаємо його:

mc

Проведемо невелику налаштування - натиснемо F9, перейдемо стрілками в меню Optins, виберемо пункт Configuration (Enter) і відзначимо пункт Use internal edit (вибравши його стрілками і натиснувши пробіл - все так же, як і при установці), після чого дійдемо до кнопки OK і натиснемо Enter. Тепер для редагування текстових файлів буде використовуватися простий вбудованої редактор MC.

Тепер для редагування текстових файлів буде використовуватися простий вбудованої редактор MC

Отже, повертаємося до мережевих налаштувань. Знаходимо файл / etc / network / interfaces і тиснемо F4 щоб відкрити його в редакторі. Знаходимо рядок iface eth0 inet dhcp і міняємо її на iface eth0 inet static. Далі вказуємо IP-адреса, маску підмережі та шлюз.

Далі вказуємо IP-адреса, маску підмережі та шлюз

Закінчивши правку натискаємо F2 і потім Esc. Якщо при установці ви не вказали NS-сервера, то саме час це зробити, для чого відредагуємо файл /etc/resolv.conf, вміст якого має бути приблизно таким:

nameserver 213.248.0.6 nameserver 213.248.1.6

Тобто вказується параметр nameserver, а через пробіл пишеться IP-адреса NS. І так по одному на рядок.

Нарешті, завершивши настройку мережі, перезапускаємо мережеву службу:

/ect/init.d/networking restart

Пробуємо зв'язок із зовнішнім світом. Для початку спробуємо пропінгувати хост-машину, для чого введемо команду ping і IP-адреса вашого комп'ютера, наприклад:

ping 192.168.0.15

Якщо ви бачите, що передача пакетів пішла, скасовувати виконання за допомогою Ctrl + C. Якщо мережі немає, то перевірте файл / etc / network / interfaces - переконайтеся, що введення установок. Якщо все в порядку, то перевіряйте доступність інтернету:

ping ya.ru

Якщо інтернету не видно, то переконаєтеся, що ви вказали вірні NS в /etc/resolv.conf. Так само слід переконатися, що на призначений вами IP-адреса віртуальної машини взагалі може прийти інтернет.

Якщо ж тут все в порядку, то наостанок спробуйте пінгануть виртуалку з хост-машини, для чого з командного рядка тепер уже Windows введіть ping IP_віртуалкі, наприклад:

ping 192.168.0.207

Отже, ми переконалися, що мережа працює. Тепер ви можете отримати доступ до віртуальної машини як з самого хост-комп'ютера, так і з будь-якого пристрою, підключеного до вашої мережі. До речі, якщо вже ми тут займаємося створенням аналога віддаленого VPS, то першим ділом будемо ходити на свою виртуалку так само, як якби вона перебувала десь в інтернеті. Для цього нам буде потрібно SSH-клієнт (пам'ятаєте, при установці ми вибирали опцію SSH-server?). У цій іпостасі рекомендується PuTTY - це програма терміналу, що не вимагає установки. Досить завантажити файл putty.exe і кинути його на робочий стіл. Далі запускаємо і вводимо IP віртуальної машини і назва з'єднання, наприклад, «small vps»

Далі запускаємо і вводимо IP віртуальної машини і назва з'єднання, наприклад, «small vps»

Потім слід перейти в категорію Transliteration і вибрати в списку кодувань UTF-8. Після чого повернемося в Session, і натиснемо Save. Все, налаштування збережені - тепер можна підключатися, для чого натиснемо Open. При першому з'єднанні з новим сервером програма просить вас зберегти ключ з'єднання - погоджуємося і отримуємо запрошення на віддалений вхід в систему. Вводимо спочатку логін (root), потім - пароль, після чого опиняємося в своїй віртуальній машині, підключившись до неї не безпосередньо, а через мережу - точно так само, як якщо б ви підключалися до виділеного сервера, розташованого в дата-центрі у хостинг- провайдера.

На завершення можна встановити Apache і PHP:

apt-get install apache2 php5 libapache2-mod-php5 php5-gd

Все це буде автоматично завантажено (або скопійовано з диска), встановлено і налаштовано, адже Linux - це вам не Windows, тут все просто!

На цьому питання установки і настройки локального VPS-сервера на Debian на основі Oracle VM VirtualBox під Windows можна вважати закритим. Далі настройка Apache, PHP, MySQL і додаткових модулів проізвоітся так само, як на звичайному Linux-сервері. Втім, це вже зовсім інша тема.

2011-10-28 // Є питання, пропозиції, зауваження? Ви можете обговорити це на форумі !

Пам'ятаєте, при установці ми вибирали опцію SSH-server?
Є питання, пропозиції, зауваження?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: