Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Всі способи заробітку на рекламі в Інтернеті

 1. Заробіток на рекламі, якщо є свій веб-ресурс
 2. Контекстна інтернет-реклама
 3. Банерна інтернет-реклама
 4. продаж посилань
 5. Заробіток на партнерських програмах
 6. Розміщення замовних текстів
 7. Тізерна реклама
 8. Pop-up (спливаючі) вікна
 9. Відеореклама
 10. Заробіток на рекламі якщо немає грошей, особливих навичок і власного сайту
 11. Інтернет-серфінг (перегляд реклами)
 12. Участь в рекламних опитуваннях
 13. копірайтинг
 14. Рекламний постинг
 15. Реклама в соціальних мережах
 16. Як заробити на рекламі в інтернеті багато грошей
 17. Інфобізнес
 18. арбітраж трафіку
 19. Розрізняють 3 основних види арбітражу в мережі:
 20. Створення рекламного продукту в інтернеті
 21. резюме

Заробіток на рекламі в інтернеті - один з найшвидших, простих і найбільш ефективних способів отримання прибутку з Світовий мережі. Він доступний кожному в практично будь-якій точці світу. При тому способів заробити на цьому досить багато і не для всіх з них потрібно стартовий капітал або власний сайт. Для деяких досить, щоб у Вас був стабільний доступ в онлайн і вільний час.

Для деяких досить, щоб у Вас був стабільний доступ в онлайн і вільний час

Заробіток на рекламі, якщо є свій веб-ресурс

Найпоширеніший підхід до заробітку на рекламі в мережі - її розміщення на власному веб-ресурсі. Монетизація в такому випадку може відбуватися за допомогою наведених нижче інструментів.

Контекстна інтернет-реклама

Різновид реклами, зміст якої залежить від контенту сторінки або ваші вподобання (визначається запитами в пошукових системах), тобто від контексту. Вона досить популярна тому що показує високу віддачу і спочатку спрямована на свою цільову аудиторію, а не на широкий загал користувачів.

Впровадження контекстної реклами відбувається або за допомогою фахівців, або завдяки таким сервісам, як Yandex Direct або Google AdSense. Заробіток залежить від оплати рекламодавця за клік і скільки таких кліків було. Середня ціна одного кліка коливається в районі 0,05-0,1 долара.

Середня ціна одного кліка коливається в районі 0,05-0,1 долара

Банерна інтернет-реклама

Це статичні або анімовані зображення з гіперпосиланням на сайт рекламодавця. Заробіток на банерній інтернет-рекламі безпосередньо залежимо від того, за що платить рекламодавець: за перегляд - 1000 показів коштує від 10 до 500 рублів; користувачів нашого сайту - від 0,001 до 0,1 рублів за одне натискання; за час демонстрації (місяць, півроку) - вартість визначається індивідуально. А також від популярності банера серед відвідувачів, його ефективності (конверсії).

продаж посилань

Даний заробіток на рекламі в інтернеті на увазі продаж анкорний і безанкорние посилань (тимчасових, вічних) на сторонні ресурси для підвищення їх "авторитета" в очах пошукових систем. Це небезпечний вид заробітку, так як при виявленні такої діяльності в масових масштабах пошуковики можуть накласти фільтр типу АГС на всі вихідні з сайту посилання або повністю його заблокувати. Вартість посилань можна дізнатися на таких ресурсах, як Gogetlinks, GetGoodlinks.ru, Miralinks, Blogun, Rotapost і Sape.ru.

Заробіток на партнерських програмах

Заробляють на партнерках, отримуючи комісійні від продажів різних послуг і найрізноманітніших товарів, якщо покупець їх придбав за вашою рекомендацією, тобто за партнерською (реферальной) посиланням. Розмір прибутку в цьому випадку залежить від розміру і якості трафіку сайту, а також від умов партнерської програми. Хтось платить 5-10% з покупки (інтернет-магазини), а хтось до 100% (Кешбек, хостинги).

Розміщення замовних текстів

Це розміщення замовного контенту на своєму ресурсі: огляди, відгуки, статті з прихованою рекламою або антирекламою. Заробляти на цьому нескладно, але розмір прибутку залежить від переглядів і авторитетності майданчика - їй повинні вірити. Варто відзначити, що замовні тексти не завжди потрібно писати самому, рекламодавець може видавати повністю готовий до розміщення матеріал.

Тізерна реклама

Цей різновид реклами заманює людей використовуючи їх цікавість. Суть її в тому, що користувачам видають частину інформації в якості "загадки", почала цікаву історію або питання, суть яких можна розкрити (дізнатися) лише після переходу за посиланням. Дохід від розміщення тізерів залежить від способу їх монетизації, оплати рекламодавця і популярності рекламного майданчика.

Pop-up (спливаючі) вікна

Це реклама в вікнах, які спливають на екрані пристрою після того, як користувач виконав якусь дію. На Pop-up вікнах можна заробити хороші гроші, якщо їх правильно застосовувати, не дратуючи ними користувачів. Розмір доходу залежить від тематики, авторитетності і популярності веб-ресурсу. За кліки в вузько сферах платять по 0.1-2 доларів.

Відеореклама

Тут все просто. Ви розміщуєте відео на своєму сайті, в якому міститься відкрита або прихована реклама. При цьому саме відео може бути корисним, а рекламний текст в ньому буде займати лише невелику частину. Заробити на конкретному виді реклами можна досить багато, якщо платять за допомогою комісійних за вчинені покупки. Або мало, якщо платять за кліки або перегляди.

Заробіток на рекламі якщо немає грошей, особливих навичок і власного сайту

Наступна група заробітків на рекламі в інтернеті підійде тим, у кого немає ні особистого сайту у володінні, ні специфічних професійних навичок зі створення чи наступне поширення iнформацiї рекламного контента. Тобто абсолютно всі зможуть заробити: що дозволяє навіть школяреві отримувати гроші легким способом або може бути тимчасовою онлайн підробітком для студента , При бажанні трішки збільшити свій бюджет.

Інтернет-серфінг (перегляд реклами)

Заробіток на серфінгу простий, простіше нікуди. Ви дивіться рекламу, завантажуєте додатки або відповідаєте на поштові розсилки, тобто займаєтеся "накруткою" або самої реклами, або рекламованого контенту (сайту). Дохід з цього невеликий - від 10 до 300 рублів в день, але він простий і доступний всім. Правда, з'їдає при цьому багато часу.

Участь в рекламних опитуваннях

Ще один доступний для всіх вид заробітку на рекламі в онлайн Всесвіту. Ось тільки дохід від нього ще менше ніж від серфінгу, оскільки опитування проводять рідко, а платять за них небагато - в середньому від 20 до 100 рублів. На заповнення одного опитування потрібно 5-20 хвилин в залежності від кількості питань.

копірайтинг

Мається на увазі написання простих "продають" текстів чи нескладних рекламних буклетів, листівок, оголошень, що привертають слоганів тощо, де платять грошову винагороду за кількість написаних символів. сума заробітку на копірайтингу вимірюється в символах з пробілами або без, так ціна однієї тисячі символів варіюється в середньому від 0,30 до 5 доларів.

Рекламний постинг

Досить простий вид заробітку, так як писати пости і коментарі на форумах, в соціальних мережах або під відеороликами можуть все. Головне, розуміти, що за це на деяких ресурсах банять. Правда, такі заборони можна обійти. Величина виплачуваної суми залежить від рекламного майданчика - в середньому від 50 центів до 20 доларів за пост. За пости на деяких англомовних ресурсах можуть платити набагато вище. Крім цього існують майданчики, де платять гроші за відгуки виключно за кількістю переглядів відвідувачами, зазвичай в правилах фігурує критерій нарахування прибутку тільки за кожну 1000 показів.

Реклама в соціальних мережах

Йдеться про використання свого "авторитету" в тій чи іншій соцмережі для рекламування послуг або товарів репоста і спамом в личку передплатникам. Платять як за час знаходження поста на сторінці (від 100 до 1000 рублів, якщо передплатників багато і станиця НЕ засмічена рекламою), за клік (0.1-20 рублів) або за дію (наприклад, підписку). Дуже простий вигляд заробітку на лайок і репоста , Який не вимагає ні вкладення грошей, ні навичок, пропонують багато, спеціально заточені під піар, сайти. Головне, мати живих передплатників побільше.

Як заробити на рекламі в інтернеті багато грошей

Далі, піде мова про заробітки на рекламі в інтернеті, які вимагають певних знань і умінь. Вони складніше, але і дохід з них на порядок більше.

Інфобізнес

Таке набирає популярність напрямок, як створення і продаж навчального контенту отримало назву "Інфобізнес". В даному випадку йдеться про створення продукту або послуг, пов'язаних з рекламою в мережі або з заробітком на ній. Наприклад, створення навчальних посібників з того, як розміщувати банери або тизери на своєму сайті або як заробляти на рекламі в соцмережах. Залежно від навичок людини, для цього може знадобитися досить багато часу, яке потрібно як для підготовки навчального матеріалу, так і на його розкрутку (реалізацію). Продавати свій Інфобізнес можна не тільки в інтернеті (книги, відео, блог, вебінари, курси), а й поза ним (лекції, семінари). Потенційний прибуток - від 10 тис. Рублів до 100 тис. Доларів на місяць.

арбітраж трафіку

Під арбітражем трафіку в інтернеті на увазі перепродаж уваги споживачів реклами (рекламного трафіку) на більш вигідних умовах. Різниця між ціною купівлі та ціною продажу - це і є арбітраж (або маржинальний прибуток). Як правило, даний вид заробітку включає використання партнерських програм або розкручування веб-ресурсів. Тобто, ви або цілеспрямовано берете участь в різних мережевих програмах і нарощуєте в них кількість активних рефералів, або збільшуєте популярність сайтів, блогів, сторінок в соц. мережах або в ютубі, використовуючи для цього чужу репутацію (авторитет).

Розрізняють 3 основних види арбітражу в мережі:

 1. прямий - куплений трафік безпосередньо переливають в партнерки або розкручується ресурс;
 2. через Landing page - куплений трафік переводять на посадкову сторінку де відвідувачам пропонують перейти по реферального посиланням;
 3. за допомогою Landing page + e-mail-реєстрації або Лендінгем + вхід через соцмережі - від користувачів вимагають реєстрації для продовження подальших дій.

Заробляти на арбітражі можна як продаючи трафік, так і перепродуючи його. Величина доходу залежить від якості трафіку і його кількості.

Створення рекламного продукту в інтернеті

Мається на увазі безпосередню участь в створенні якісного рекламного продукту (медіа, графіка, тексти, аудіо) або участі в організації цього процесу на професійному рівні. Наприклад, у створенні рекламних кампаній (розкрутка веб-ресурсів), відеороликів, банерів або тізерів. Заробити на цьому можна дуже багато. При цьому дохід може бути постійним (зарплата), одноразовим (оплата за виконану роботу) або у вигляді комісійних (відсоток від продажів).

резюме

З усіх перерахованих вище способів вибрати найбільш підходяще і раціональне рішення для новачка не складе труднощів. Прикинувши всілякі плюси і мінуси з таблиць, кожен зможе спробувати заробити на рекламі в інтернеті. А ось сума доходу буде з'являтися не від Ваших бажань, а від Ваших дій, і або це буде щомісячна скромна підробіток, або сфера, яка нагородить Вас фінансовою незалежністю і позбавить від потреби прокидатися щоранку по будильнику, щоб не запізнитися на нудну офісну роботу.

Знайдіть своє покликання, не бійтеся експериментувати і до зустрічі на vkoshelek.com!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

Сподобалася стаття?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: