Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Встановлюємо жорсткий диск з інтерфейсом Serial ATA

 1. Установка SATA-дисковода з використанням плати розширення

Жорсткі диски останнього покоління, що використовують новий інтерфейс Serial ATA, отримують сьогодні все більш широке поширення. Інтерфейс SATA являє собою найважливіші радикальні зміни останнього десятиліття в жорстких дисках.

Звичні ATA-дисководи дозволяють передавати дані одночасно по декількох паралельних проводах 80-жильного кабелю. В SATA-дисководах дані транслюються на високій швидкості по 7-жильному кабелю. Цей інтерфейс - родич FireWire і USB 2.0, які теж використовують тонкі кабелі для послідовної передачі даних.

Дисководи Serial ATA демонструють істотні переваги перед паралельними, зокрема за швидкістю передачі даних. Так, максимальна швидкість трансляції інформації (або швидкість передачі пакетів - burst rate) для більшої частини ATA-дисководів становить 100-130 Мбайт / с, а для SATA-дисководів першого покоління може досягати 150 Мбайт / с. До 2007 року це значення приблизно зросте до 600 Мбайт / с.

Використання тонких кабелів інтерфейсу Serial ATA дозволяє також більш холодному тілу повітряному потоку більш вільно поширюватися всередині корпусу комп'ютера, а оскільки до гнізда SATA приєднується тільки один диск, то немає потреби піклуватися і про правильну установку перемичок.

Сучасні системні плати вже, як правило, містять інтерфейси SATA, а дисководи SATA скоро стануть звичайними в поставляються системах. Тим часом, якщо ви хочете ввести в ПК SATA-дисковод додатково, то вам буде потрібно спеціальна плата розширення (коштує 50-100 дол.), А також операційна система Windows 98 або старше - більш ранні її версії SATA не підтримують. Тут, однак, варто відзначити, що дисководи з інтерфейсом SATA, організованим за допомогою додаткової плати розширення або самостійного контролера SATA, розташованого на системній платі, обмежені по швидкості з боку PCI-шини до 133 Мбайт / с. Повну швидкість інтерфейси SATA можуть видати тільки на системних платах, де підтримка SATA вбудована в ядро ​​їх логіки. В даний час швидкісний інтерфейс Serial ATA повністю підтримують системні плати, побудовані на наборах мікросхем Intel 865 і Intel 875 P (Canterwood).

Stan Miastkowski. Boost Your Hard-Drive Speed With Serial ATA. PC World, вересень 2003 року, с. 164.

Установка SATA-дисковода з використанням плати розширення

Жорсткі диски останнього покоління, що використовують новий інтерфейс Serial ATA, отримують сьогодні все більш широке поширення

1. Установка плати розширення, що підтримує інтерфейс Serial ATA. Вимкніть комп'ютер, відключіть його від мережі живлення, відкрийте корпус. Щоб уникнути руйнування електронних компонентів, використовуйте антистатичний браслет. Знайдіть вільний PCI-роз'єм і видаліть його заглушку (при наявності такої). Вставте плату розширення і закріпіть її гвинтом.

Вставте плату розширення і закріпіть її гвинтом

2. Підключення кабелів до пристрою. Підключіть сигнальний кабель інтерфейсу SATA до відповідного роз'єму дисковода; він приєднується єдиним способом. Більшість дисководів з інтерфейсом SATA мають новий тип роз'єму живлення, а деякі забезпечені також і роз'ємом старішого, стандартного зразка. Коли у дисковода є роз'єм тільки нового типу, для його підключення доведеться застосувати адаптер (як правило, входить в комплект поставки дисководів SATA і плат розширення).

3. Установка дисковода. Усередині корпусу ПК знайдіть вільний 3,5-дюймовий відсік для дисководів і, використовуючи додаються гвинти, закріпіть в ньому новий жорсткий диск з інтерфейсом SATA. При використанні 5,25-дюймового відсіку знадобиться додаткове перехідний кріпильний пристрій, яке зазвичай включають до складу комплекту дисковода.

Якщо для того, щоб підібратися до потрібного відсіку, потрібно від'єднувати будь-які кабелі, промаркируйте їх положення за допомогою липкої стрічки.

Якщо для того, щоб підібратися до потрібного відсіку, потрібно від'єднувати будь-які кабелі, промаркируйте їх положення за допомогою липкої стрічки

4. Підключення кабелів до плати розширення. Підключіть вільний кінець сигнального кабелю SATA до одного з роз'ємів плати розширення - неважливо до якого саме.

Підключіть назад від'єднані на третьому етапі кабелі. Потім закрийте корпус комп'ютера і підключіть його до мережі живлення.

5. Установка ПО. Увімкніть комп'ютер. При використанні Windows 98 SE або Me «Майстер установки обладнання» (Add New Hardware Wizard) запуститься до старту Windows. У Windows 98 SE виберіть опцію «Виконати пошук найкращого драйвера для даного пристрою» (Search for the best driver for your device), а в Windows Me - «Автоматична установка драйвера» (Automatic search for a better driver).

У Windows XP «Майстер установки обладнання» (Found New Hardware Wizard) запускається після старту операційної системи. У вікні Майстра вкажіть «Автоматична установка» (Install the software automatically).

Для інсталяції драйверів помістіть у відповідний дисковод дискету або CD-ROM, які були отримані разом з платою розширення, і дотримуйтесь вказівок на екрані.

Для інсталяції драйверів помістіть у відповідний дисковод дискету або CD-ROM, які були отримані разом з платою розширення, і дотримуйтесь вказівок на екрані

6. Перевірка коректності виконаної установки. Перш ніж продовжити, переконайтеся, що всі драйвери встановлені вірно і операційна система розпізнає новий дисковод.

Щоб в Windows 98 SE або Me дістатися до «Диспетчера пристроїв» (Device Manager), виберіть опції «Пуск? Установки? Панель управління» (Start? Settings? Control Panel), клацніть на значку «Система» (System) і відкрийте закладку « Майстер установки обладнання »(Device Manager). У Windows XP зайдіть в меню «Пуск? Панель управління» (Start? Control Panel), клацніть на значку «Система» (System), виберіть закладку «Обладнання» (Hardware) і натисніть кнопку «Диспетчер пристроїв» (Device Manager).

Якщо поруч з рядком «SCSI-контролери» (SCSI Controllers) - так Windows визначає контролери SATA, - ви побачите жовті знаки оклику, значить, новий дисковод встановлений неправильно. У Windows 98 SE або Me знайдете в меню «Пуск? Довідка» (Start? Help) пункт «Пошук та усунення несправностей» (hardware troubleshooter) і дотримуйтесь його вказівок. У Windows XP клацніть правою кнопкою миші по пункту, відповідному контролеру SATA, виберіть «Властивості» (Properties), а потім натисніть кнопку «Діагностика» (Troubleshoot).

7. Форматування і розбивка нового диска на розділи. Перш ніж використовувати новий диск з інтерфейсом SATA, потрібно підготувати його для прийому даних. Найпростіше скористатися для цього програмами, які поставляються разом з дисководом. Запустіть їх і дотримуйтесь вказівок на екрані. Утиліти незалежних розробників, такі як PartitionMagic ( www.powerguest.com ), Теж впораються з цією роботою.

Щоб в Windows 98 SE або Me дістатися до «Диспетчера пристроїв» (Device Manager), виберіть опції «Пуск?
Установки?
Start?
Settings?
У Windows XP зайдіть в меню «Пуск?
Start?
У Windows 98 SE або Me знайдете в меню «Пуск?
Start?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: