Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Введення-виведення дискретних сигналів в індустріальних застосуваннях: рішення від ST

 1. Особливості реалізації дискретних входів в промислових додатках
 2. Рішення для дискретних входів від STMicroelectronics
 3. Особливості реалізації дискретних виходів в промислових додатках
 4. Рішення для дискретних виходів від ST Microelectronics
 5. Налагодження кошти від STMicroelectronics
 6. Висновок
 7. література
 8. Про компанію ST Microelectronics

Компанія STMicroelectronics - один з лідерів по виробництву напівпровідникових компонентів для промислових додатків Компанія STMicroelectronics - один з лідерів по виробництву напівпровідникових компонентів для промислових додатків. Зокрема, компанія пропонує широкий вибір мікросхем для створення дискретних входів і сімейство інтелектуальних силових ключів для побудови дискретних виходів. При їх використанні розробка займе мінімум часу, а кінцеве рішення виявиться на порядок краще як по функціоналу і рівню захисту, так і за габаритами, ніж схеми на дискретних компонентах.

Дискретні входи і виходи - найбільш поширені функціональні ланки в промисловому обладнанні. Для найскладніших верстатів і промислових ліній число дискретних каналів може досягати десятків і сотень.

Дискретні входи необхідні для вирішення цілого кола завдань, таких як контроль стану різних датчиків (кінцевих датчиків, аварійних датчиків масла і тиску, термостатів і так далі), реалізація промислових панелей управління (клавіатур, аварійних вимикачів і інших), прийом інформації від виконавчих механізмів і тому подібні (рисунок 1). Сфера застосування дискретних виходів також широка: це передача інформаційних сигналів (повідомлень про аварії, індикації стану), управління виконавчими механізмами (актуаторами, котушками потужних контакторів і реле, харчуванням датчиків), харчування індикаторів (сигнальних лампочок, які повідомляють про аварії) і так далі ( малюнок 1).

Мал. 1. Приклади використання дискретних входів і виходів

Все це призводить до того, що найбільш поширеними модулями СЧПУ є блоки електроавтоматики. Однак навіть при створенні малопотужного програмованого контролера розробники в обов'язковому порядку забезпечують його дискретними каналами (малюнок 2).

Мал. 2. Типова схема програмованого логічного контролера

Незважаючи на функціональну простоту, схемотехнічна реалізація дискретних каналів виявляється досить складною, особливо зараз, коли одночасно потрібні мінімальне значення споживання, низька ціна, висока надійність і компактні розміри. Якщо створювати модуль електроавтоматики на 32 входу на базі дискретних компонентів, то буде потрібно як мінімум 64 резистора, більше 32 конденсаторів, 96 захисних діодів (32 TVS і пара діодів Шотткі на канал). Чи потрібно говорити, що габарити такого рішення виявляються досить значними?

Компанія STMicroelectronics пропонує готові рішення дискретних каналів на базі інтегральних мікросхем:

 • мікросхеми дискретних входів сімейства xCLT з числом каналів до 8, захистом від аварійних ситуацій, мінімальними габаритами і низьким споживанням;
 • інтелектуальні ключі (Intelligent Power Switch, IPS) для промислового застосування з числом вихідних каналів до 8, з навантажувальним струмом до 2,8 А, робочою напругою до 60 В, багатим списком діагностичних функцій і захисних механізмів.

Використання перерахованих мікросхем дозволяє домогтися:

 • істотного зниження габаритів кінцевого рішення;
 • спрощення схемотехнической реалізації;
 • підвищення надійності за рахунок вбудованих захисних функцій і механізмів;
 • зменшення втрат потужності;
 • в ряді випадків - зниження вартості за рахунок скорочення числа необхідних гальванічних ізоляторів і зменшення розмірів друкованої плати.

Розглянемо на прикладі мікросхем виробництва компанії STMicroelectronics переваги використання інтегральних рішень при створенні дискретних входів і виходів.

Особливості реалізації дискретних входів в промислових додатках

Як було зазначено вище, дискретні входи можуть використовуватися для самих різних цілей - від опитування стану кінцевих датчиків до прийому інформаційних сигналів від приводів двигунів. Природно, що сигнали від різних пристроїв істотно відрізняються за характеристиками: тривалості фронту і зрізу, наявності брязкоту, опору джерела, амплітуді і так далі. Наприклад, сигнал, сформований замикаються контактами реле, характеризується типовим часом фронту 5 мс і зрізом 3 мс, при цьому можливе виникнення брязкоту. Навпаки, швидкодіючі сигнали від напівпровідникових ключів можуть мати частоту в десятки і сотні кГц, а брязкіт у них відсутній зовсім.

Однак з точки зору схемотехнической реалізації найбільш важливими виявляються характеристики струмів і напруг. В результаті для класифікації цифрових входів використовують два основних параметри: тип опитуваних датчиків, діапазони струмів і напруг для заданих логічних станів. Щоб врахувати ці та інші принципові відмінності, вводять класифікацію типів входів. Наприклад, відповідно до ГОСТ IEC 61131-2-2012 «Контролери Програмовані. Частина 2. Вимоги до обладнання та випробування », цифрові входи бувають трьох типів [1].

Цифровий вхід типу 1 (type 1 digital input) - пристрій для вимірювальних сигналів, які надходять від механічних контактів пристроїв перемикання, наприклад, реле, кнопок, вимикачів тощо. Перетворює фактичний сигнал з двома станами в однобітових двійковечисло.

Цифровий вхід типу 2 (type 2 digital input) - пристрій для вимірювальних сигналів від напівпровідникових пристроїв перемикання, наприклад, двопровідних безконтактних перемикачів. Перетворює фактичний сигнал з двома станами в однобітових двійковечисло. Даний клас цифрового входу може використовуватися замість класів 1 і 3.

Цифровий вхід типу 3 (type 3 digital input) за визначенням аналогічний входів типу 2, але відрізняється величиною вхідних струмів. Він також використовується для прийому сигналів, які надходять від напівпровідникових пристроїв перемикання, наприклад, двопровідних безконтактних перемикачів. Даний клас цифрового входу може використовуватися замість класу 1.

Відповідно до ГОСТ, робочий діапазон входу складається з області «ВКЛ», областіпереходу і області «ВИКЛ». Для входу в область «ВКЛ» необхідно, щоб були одночасно перевищені мінімальне значення струму і напруги. Для постійної напруги живлення 24 В вхід типу 1 повинен переходити в стан «ВКЛ» при напружених 15 ... 30 В при струмі 2 ... 15 мА. Для входу типу 2 напруга включення становить 11 ... 30 В при струмі 6 ... 30 мА. Для входу типу 3 діапазон напруг включення становить 11 ... 30 В при струмі 2 ... 15 мА.

Цифрові входи типу 3 мають більш низькі електричні характеристики в порівнянні з цифровими входами типу 2. Завдяки меншій допустимого струмового навантаження вдається на одному модулі розмістити більшу кількість входів типу 3.

Значення струмів і напруг визначають потужність, що розсіюється на вході. Це дуже важливий факт, про який необхідно завжди пам'ятати, так як він може впливати в тому числі і на габарити кінцевого пристрою. Розглянемо цю особливість на прикладі базової схеми.

Базова схема цифрового входу на дискретних компонентах включає в себе до шести елементів. Це резистивний дільник, конденсатор фільтра, захисний TVS-діод, пара обмежувальних діодів Шотткі (рисунок 3). Якщо потрібно забезпечити гальванічну розв'язку, то необхідно додати оптрон і підтягаючий резистор. В обох випадках значення вхідного струму в основному визначається сумарним опором резисторів R1 і R2.

В обох випадках значення вхідного струму в основному визначається сумарним опором резисторів R1 і R2

Мал. 3. Реалізація дискретних входів за допомогою дискретних компонентів

Схема вимагає компромісного вибору номіналів компонентів. Мале опір резисторів і конденсатора фільтра гарантує максимальну швидкодію, але знижує рівень захищеності від перешкод і від статичного розряду; крім того, потужність, що виділяється на вході, збільшується. Якщо ж вибирати високі номінали опорів, то знижується швидкодія.

Розглянемо схему для входу типу 1 без оптопари при номінальній напрузі 24 В. Якщо струм опитування складе 2 мА, то мінімальна сумарна потужність на дільнику дорівнюватиме 15 В x 0,002 А = 30 мВт, що не дуже багато. Однак якщо струм опитування датчика повинен бути 15 мА, то мінімальна потужність складе 225 мВт. А це вже значна величина. Якщо при цьому потрібно отримати сигнал на вході контролера не більше 5 В, то співвідношення R1 / R2 має бути близько 4. Тобто потужність на R1 складе 180 мВт. Таким чином, буде потрібно використовувати один резистор 1206 або кілька компонентів меншого типорозміру. Ще гірші справи з входом типу 2. Якщо використовувати струм 30 мА, то мінімальна потужність складе 330 мВт, з них на вхідному резисторі буде розсіюватися 264 мВт. Для таких значень краще використовувати типорозмір 2010 року.

Таким чином, у схеми на дискретних компонентах є кілька недоліків: високі втрати потужності, значні габаритні розміри, велика кількість компонентів. Перераховані проблеми можна усунути, якщо використовувати інтегральні рішення, наприклад мікросхеми сімейства xCLT виробництва компанії STMicroelectronics.

Суть рішення полягає в тому, що всі дискретні компоненти базової схеми замінюються однією мікросхемою (рисунок 4). Вхідним для неї є сигнал від датчика, а на виході формується сигнал управління оптопарою.

Вхідним для неї є сигнал від датчика, а на виході формується сигнал управління оптопарою

Мал. 4. Реалізація дискретних входів за допомогою рішень STMicroelectronics

Особливістю схем є наявність вбудованого обмежувача струму. На відміну від базової схеми, струм не зростає пропорційно напрузі. В результаті потужності втрат виявляються значно менше.

Вбудований драйвер оптопари не вимагає додаткових зовнішніх компонентів. Вхідний резистор R1 виконує дві функції - він задає дільник і, відповідно, тип входу, і він же визначає рівень захисту від статики і потужних кондуктивних перешкод.

Спільними достоїнствами рішення від STMicroelectronics є:

 • зниження потужності втрат за рахунок вбудованого обмежувача струму;
 • мінімізація габаритних розмірів;
 • скорочення числа компонентів;
 • високий ступінь захисту від статики і перешкод;
 • скорочення часу на розробку.

Крім перерахованих переваг, кожна з лінійок в сімействі даних мікросхем для цифрових входів має додаткові переваги. Розглянемо їх докладніше.

Рішення для дискретних входів від STMicroelectronics

Сімейство мікросхем xCLT виробництва компанії STMicroelectronics включає лінійки CLT3 , PCLT , SCLT , CLT01 . У кожної з них є свої особливості (таблиця 1).

Таблиця 1. Характеристики мікросхем дискретних входів виробництва компанії STMicroelectronics

Найменування Число
каналів Типи
входів Тип
виходів Uвх, В Iвх огр, мА Iвх імп. при 8/20 мкс, А Корпус Налагоджувальний набір CLT01-38S4 8 1, 2, 3 SPI + драйвер оптопари -30 ... 35 2,1 ... 2,6 24 HTSSOP38 STEVAL-IPF023V1 CLT01-38SQ7 8 1, 2, 3 SPI + драйвер оптопари -30 ... 35 2,1 ... 2,6 24 QFN-48L - CLT3-4B 4 1 і 3 Драйвер оптопари -0,3 ... 32 2,1 ... 3,7 24 TSSOP 20 STEVAL-IPF008V1 PCLT-2A 2 1, 2, 3 Драйвер оптопари -30 ... 32 6,1 ... 8,8 24 HTSSOP14 STEVAL-IPF004V1 SCLT3-8BQ7 8 1, 2, 3 SPI + драйвер оптопари -0,3 ... 30 2,1 ... 2,6 24 QFN-48L STEVAL-IPF007V1 SCLT3-8BT8 8 1, 2, 3 SPI + драйвер оптопари -0,3 ... 30 2,1 ... 2,6 24 HTSSOP38 -

CLT3-4B - базова мікросхема сімейства. Вона являє собою двоканальний обмежувач струму із захистом від перенапруг і вихідним драйвером оптопари. Максимальний вхідний струм кожного каналу обмежений значенням 3 мА. Мікросхема випускається в корпусному виконанні TSSOP20.

CLT3 дозволяє за допомогою єдиного вхідного резистора реалізовувати входи типу 1 і 3. Щоб отримати вхід типу 1, слід використовувати резистор 2,2 кОм. Якщо вибирати значення опорів 1,2кОм, то вхід відповідає вимогам типу 3.

PCLT-2A - двоканальний програмований обмежувач струму із захистом від перенапруг і вихідним драйвером оптопари. Головною особливістю PCLT-2A є можливість настройки струму обмеження за допомогою єдиного зовнішнього резистора. Діапазон регулювання складає 6,1 ... 8,8 мА. Таким чином, PCLT-2A відповідає вимогам по току, що пред'являються до входів типу 2.

SCLT - восьмиканальний обмежувач струму із захистом від перенапруг і вихідним інтерфейсом SPI з драйвером оптопари.

У SCLT замість паралельної шини вихідних каналів реалізований SPI-інтерфейс з вбудованими драйверами опотпар. В результаті для створення гальванічної розв'язки для восьми вхідних датчиків буде потрібно всього три оптопари замість восьми. Якщо необхідно реалізувати модуль з числом входів до 32, то виграш виявиться ще більше (малюнок 5). При цьому мікросхеми SCLT об'єднуються в послідовний ланцюжок по SPI для набору необхідної кількості входів.

Мал. 5. Переваги використання мікросхем дискретних входів з послідовним інтерфейсом

Частота роботи SPI-інтерфейсу мікросхем SCLT досягає 2 МГц. Якщо потрібні більш високі швидкості, слід звернути увагу на лінійку CLT01.

CLT01 - восьмиканальний обмежувач струму із захистом від перенапруг і вихідним інтерфейсом SPI з драйвером оптопари і швидкістю до 6,25 МГц. Ці мікросхеми - найбільш досконалі представники сімейства, які працюють з вхідним струмом 3 мА і випускаються в корпусних виконань HTSSOP38 і QFN-48L.

Крім готових мікросхем для дискретних входів компанія STMicroelectronics пропонує рішення і для реалізації потужних дискретних виходів.

Особливості реалізації дискретних виходів в промислових додатках

Щоб розібратися в особливостях реалізації дискретних виходів, можна знову звернутися до ГОСТ IEC 61131-2-2012.

Цифровий вихід (digital output) - це пристрій, який перетворює однобітових двійковечисло в сигнал з двома станами [1].

Основними характеристиками цифрових виходів є [1]:

 • номінальна струмова навантаження: 0,1 / 0,25 / 0,5 / 1/2 А, при цьому максимальний струм складає 0,12 / 0,3 / 0,6 / 1,2 / 2,4 А.
 • тип виходу: незахищений або стійкий до стану короткого замикання.

Щоб створити дискретний вихід, стійкий до виникнення КЗ, будуть потрібні драйвер транзистора, потужний транзистор, елементи захисту і ланцюга ОС. Як і у випадку з входами, якщо будувати схему на дискретних компонентах, вийде громіздке рішення, яке вимагатиме досить багато часу для розробки.

Компанія STMicroelectronics пропонує готове рішення цифрових виходів у вигляді інтелектуальних силових ключів (Intelligent Power Switch і IPS). Вони об'єднують в одному корпусі силовий ключ, драйвер, систему діагностики і захисні компоненти (рисунок 6). Такий ключ може управлятися безпосередньо від цифрового виходу мікроконтролера.

Мал. 6. Переваги інтелектуальних силових ключів STMicroelectronics

Інтелектуальні ключі виробництва компанії STMicroelectronics дають розробникам наступні переваги:

 • скорочення часу на розробку;
 • зменшення габаритних розмірів;
 • скорочення номенклатури використовуваних компонентів;
 • отримання готових діагностичних функцій;
 • високий рівень захисту від аварійних ситуацій на виході, в тому числі і від КЗ.

Номенклатура інтелектуальних ключів цієї компанії налічує більше двох десятків найменувань. Розглянемо їх більш детально.

Рішення для дискретних виходів від ST Microelectronics

Компанія STMicroelectronics пропонує до послуг розробників понад два десятки інтелектуальних ключів з наступними відмітними особливостями (таблиця 2):

 • готове рішення для дискретних виходів;
 • три різних технології - біполярну, MultiBCD і VIPower;
 • ключі верхнього плеча, нижнього плеча (TDE1737DP), комплементарні (TDE1707 / TDE1708);
 • неізольовані і з вбудованою гальванічною розв'язкою (ISO8200B);
 • з числом каналів 1 ... 8;
 • з вихідним струмом до 2,8 А і опором від 50 мОм;
 • з робочою напругою до 60 В;
 • з вбудованим захистом від КЗ.

Таблиця 2. Характеристики інтелектуальних ключів від STMicroelectronics

Найменування Число
каналів Тип виходів Iвих, А Rоткр, мом Uпит, В Технологія Корпус Налагоджувальний набір TDE1737DP 1 Нижній ключ 0,5 - 8 ... 50 біполярна DIP-8 - TDE1747 1 Верхній ключ 0,5 - 10 ... 50 біполярна SO-14 - TDE1787 1 Верхній ключ 0,3 - 6 ... 50 (60) біполярна DIP-8 - TDE1798 1 Верхній ключ 0,5 - 6 ... 50 біполярна DIP-8 - TDE1897RFPT 1 Верхній ключ 0,5 0,4 18 ... 35 MultiBCD DIP-8 - TDE1898C 1 Верхній ключ 0,5 0,4 18 ... 35 MultiBCD SO-20 - TDE3247 1 Верхній ключ 0,25 - 10 ... 36 біполярна SO-14 - L6370 1 Верхній ключ 2,5 0,1 9,5 ... 50 MultiBCD PowerSO-20 /

QFN-48L

STEVAL-IFP020V1 L6375

1 Верхній ключ 0,5 0,4 8 ... 40 MultiBCD SO-20 / SO-8 - L6377 1 Верхній ключ 0,5 0,4 8 ... 40 MultiBCD SO-14 - VN540 1 Верхній ключ 2,8 0,05 10 ... 45 VIPower PENTAWATT /

PowerSO-10

- VN751 1 Верхній ключ 2,5 0,06 5,5 ... 45 VIPower PPAK / SO-8 STEVAL-IFP005V1 TDE1707BFP 1 Традиційне ключ 0,5 - 6 ... 48 біполярна SO-8 - TDE1708DFT 1 Традиційне ключ 0,3 - 6 ... 48 біполярна DFN 8L STEVAL-IFS006V2 L6360 2 Верхній ключ 0,5 1,2 / 2 +18 ... 36 MultiBCD VFQFPN-26L STEVAL-IFP016V2 VNI2140 2 Верхній ключ 1 0,08 9 ... 45 VIPower PowerSSO-12 STEVAL-IFP020V1 L6374 4 Верхній ключ 0,1 4 10,8 ... 40 MultiBCD SO-20 - L6376 4 Верхній ключ 0,5 0,64 9,5 ... 40 MultiBCD PowerSO-20 - VN330 4 Верхній ключ 0,7 / 1 0,2 10 ... 45 VIPower PowerSO-10 - VN340 4 Верхній ключ 0,7 / 1 0,2 10 ... 45 VIPower PowerSO-10 - VNI4140 4 Верхній ключ 0,7 / 1 0,08 10,5 ... 41 VIPower PowerSSO-24 STEVAL-IFP020V1, STEVAL-IFP019V1 VNQ860 4 Верхній ключ 0,25 0,27 5,5 ... 41 VIPower SO-20 / PowerSO-10 - VN808 8 Верхній ключ 0,7 / 1 0,15 10,5 ... 45 VIPower PowerSO-36 STEVAL-IFP019V1 , STEVAL-IFP001V1 VNI8200XP 8 Верхній ключ 0,7 0,11 10,5 ... 45 VIPower PowerSSO-36 STEVAL-IFP001V1 ISO8200B 8 Верхній ключ, ізольований 0,7 0,11 10,5 ... 45 VIPower PowerSO-36 STEVAL-IFP001V1

Ключі виробляються за трьома різними технологіями.

Біполярна технологія використовується для створення одноканальних ключів з малим вихідним струмом (до 0,5 А) і високою робочою напругою до 60 В. Представниками цієї групи є TDE1737DP , TDE1747 , TDE1787 , TDE1798 , TDE3247 і TDE1707BFP . Серед них можна особливо виділити:

 • TDE1737DP - єдиний ключ нижнього плеча у всьому сімействі;
 • TDE1707 і TDE1708 - інтелектуальні ключі з комплементарним виходом (верхній ключ + нижній ключ).

Технологія MultiBCD дозволяє створювати одно- і багатоканальні ключі до типового вихідним струмом від 0,5 А. При цьому головною відмітною особливістю сімейства є широкий вибір діагностичних функцій і можливість підстроювання струму обмеження. Серед цієї групи варто виділити наступних представників:

 • L6370 - одноканальний ключ з вихідним струмом до 2,5 А;
 • L6374 і L6376 - чотирьохканальні ключі з робочою напругою до 40 В.

Технологія VIPower виявляється найбільш досконалою з точки зору одержуваних характеристик. Вона характеризується: мінімальним опором відкритого каналу і максимального струмового навантаженням, високими показниками по тепловіддачі, максимальним числом виходів до 8. Розглянемо найбільш цікавих представників даної групи.

VN540 - одноканальний ключ верхнього рівня з рекордно низьким значенням опору каналу від 50 мОм і максимальним вихідним струмом до 2,8 А. Ключ випускається в корпусному виконанні PENTAWATT / PowerSO-10.

VNI2140 - двоканальний ключ верхнього рівня з опором каналу всього 80 мОм і струмом до 1 А.

VNI2140 - двоканальний ключ верхнього рівня з опором каналу всього 80 мОм і струмом до 1 А

Мал. 7. Переваги використання VNI8200XP з послідовним інтерфейсом

Переваги використання VNI8200XP з послідовним інтерфейсом

Мал. 8. Переваги використання ключів ISO8200B з гальванічною розв'язкою

VNI8200XP - новинка даного сімейства. Він являє собою восьмиканальний інтелектуальний ключ з навантажувальним струмом кожного каналу до 0,7 А. Відмінною особливістю VNI8200XP є не тільки велика кількість каналів, але і можливість управління ними за допомогою SPI-інтерфейсу. Це є ідеальним рішенням для створення багатоканальних додатків з гальванічною розв'язкою. Якщо, наприклад, для створення 32-канального модуля електроавтоматики використовувати одноканальні рішення, то буде потрібно 32 оптопари. При використанні VNI8200XP можна буде обійтися трьома оптронами (малюнок 7).

Говорячи про пристрої з гальванічною розв'язкою, обов'язково варто сказати про нову мікросхемі ISO8200B . Це перша в номенклатурі STMicroelectronics мікросхема інтелектуальних ключів з вбудованою ізоляцією для промислових додатків. При її використанні потреби у зовнішніх оптронах відпадає в принципі (рисунок 8). Максимальний струм кожного каналу для ISO8200B досягає 0,7 А.

Налагодження кошти від STMicroelectronics

Крім самих інтегральних рішень, компанія STMicroelectronics надає розробникам широкий вибір налагоджувальних плат, які допомагають максимально швидко ознайомитися з усіма особливостями мікросхем дискретних входів і виходів (малюнок 9).

Крім самих інтегральних рішень, компанія STMicroelectronics надає розробникам широкий вибір налагоджувальних плат, які допомагають максимально швидко ознайомитися з усіма особливостями мікросхем дискретних входів і виходів (малюнок 9)

Мал. 9. Налагодження плати STMicroelectronics

У більшості випадків налагоджувальні плати не містять нічого зайвого і можуть використовуватися як незалежно, так і в комплекті з іншими додатковими наборами. Наприклад, плата STEVAL-IFP022V1 служить для оцінки особливостей восьмиканальних ключів VNI8200XP і може підключатися до комунікаційної плати STEVAL-PCC009V2 . STEVAL-PCC009V2 забезпечує зв'язок з прикладним ПО на ПК. При цьому користувачеві нічого не потрібно робити руками - досить з'єднати плати між собою, підключити навантаження і почати дослідження.

Висновок

Створення дискретних входів і виходів для промислових додатків - досить складне завдання, особливо коли необхідно відповідати галузевим стандартам. У цьому неважко переконатися, якщо ознайомитися з ГОСТ IEC 61131-2-2012. У цьому випадку від розробника потрібно точне виконання наведених специфікацій струмів і напруг, а також забезпечення хоча б мінімального рівня захисту.

Рішення представленої задачі можна значно спростити, якщо будувати схеми входів і виходів нема на дискретних компонентах, а з залученням інтегральних систем. Мікросхеми дискретних входів і інтелектуальні силові ключі виробництва компанії STMicroelectronics дозволяють при мінімальних витратах часу отримати надійне і захищене рішення, що відповідає всім вимогам стандартів.

література

 1. ГОСТ IEC 61131-2-2012 «Контролери Програмовані. Частина 2. Вимоги до обладнання та випробування ».
 2. www.st.com .

Отримання технічної информации , замовлення зразків , замовлення и доставка .

Про компанію ST Microelectronics

Компанія STMicroelectronics є №1 виробником електроніки в Європі Компанія STMicroelectronics є №1 виробником електроніки в Європі. Компоненти ST широко представлені в оточуючих нас споживчих товарах - від iPhone до автомобілів різних марок. Лідери індустріального ринку вибирають компоненти ST за їх надійність і видатні технічні параметри. У компанії ST працює 48 000 співробітників в 35 країнах. Виробничі потужності розташовані в 12 країнах світу. Понад 11 тисяч співробітників зайняті дослідженнями і розробками - інноваційне лідерство ... читати далі

Чи потрібно говорити, що габарити такого рішення виявляються досить значними?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: