Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Windows 10

Чим важче завдання - тим більше на її виконання потрібно енергії. Але сучасні комп'ютерні пристрої, будучи дуже потужними, також часто працюють від батареї. І виникає необхідність економити енергію. Йдеться в основному про ноутбуки, планшетах і смартфонах. Але є й інші ПК, для яких енергозбереження не настільки актуально і набагато більшу роль відіграє продуктивність. Про користувачів таких комп'ютерів компанія Microsoft також подбала.

Читати далі

Днями Microsoft офіційно оголосила, що користувачі Windows 10 можуть спокійно отримувати зовнішні накопичувачі без попереднього натискання кнопки «безпечне вилучення». Нова функція з'явилася ще в кінці минулого року (оновлення 1809), проте відомо про нього стало тільки зараз. Після поновлення вона активується за замовчуванням, правда в компанії не говорять, що функція «уповільнює» роботу флешок заради зручності використання. З'являється логічне запитання: а як її прискорити?

Читати далі

Штучний інтелект , Що виявляється в сучасних голосових асистентів для різних пристроїв, вже знайшов собі досить широке застосування. Багато сучасні користувачі в захваті від зрослої інтерактивності комп'ютерної техніки. Але система адміністраторам доводиться налаштовувати одночасно безліч комп'ютерів, кожен з яких прагне «поспілкуватися». І в роботі це зовсім не допомагає, швидше за наоброт. Тому компанія Microsoft і вирішила відключити одну з найбільш інноваційних функцій Windows 10.

Читати далі

Windows - найпопулярніша операційна система для ПК. На тлі динамічної індустрії мобільних пристроїв, зміни в поширеності різних комп'ютерних операційних систем відбуваються дуже повільно. Часом лише через десятиліття після свого дебюту стара платформа починає поступово відходити на другий план, поступаючись місцем новій. 2018 рік компанія Microsoft завершила важливим для себе довгоочікуваним досягненням, до якого софтверний гігант йшов кілька років.

Читати далі

Після Нового року технологічні компанії стануть радувати користувачів своїми новинками. Очікується, що в майбутньому році чимало цікавого буде показано компанією Microsoft, розвиваючої найпопулярнішу ОС для ПК - Windows. Чергове повідомлення стосується двох нових пристроїв від Microsoft. Одне з них передбачає, що будь-який комп'ютер, операційною системою якого є Windows 10 , Стане впізнавати в обличчя свого користувача. Повідомляється також, на основі якої технології буде реалізована нова функція.

Читати далі

Яке антивірусний засіб може бути краще, ніж одноразова операційна система, призначена виключно для певної програми і видаляється після завершення роботи з ним! Саме таке програмне рішення запропонує розвиває операційну систему Windows софтверний гігант користувачам. Таким чином, операційна система Windows 10 від Microsoft зможе запускати невідомі додатки в спеціальній «пісочниці», що стане певною перешкодою для впливу програмного продукту на ОС в цілому.

Читати далі

Windows є найпопулярнішою операційною системою для персональних комп'ютерів. Хоча існує чимало інших операційних систем, переважно відносяться до численного сімейства Linux (на ядрі якої заснована ОС Android), більшість ПК працюють під управлінням операційної системи від софтверного гіганта Microsoft. Як повідомляється, зараз кожен комп'ютер з Windows 10 готовий до отримання оновлення, якому довгий час перешкоджали помилки і несумісність з ПО і «залізом».

Читати далі

В операційній системі Windows 10 передбачений цілий ряд попередньо встановлених додатків. Це, зрозуміло, розширює функціональність ОС, робить її більш зручною для тих людей, які вважають за краще не максимально функціональні, а прості і зручні програмні інструменти, дає можливість повноцінного використання комп'ютера з коробки. Але багато користувачів віддають перевагу альтернативним програмні продукти, тому їм буде цікава можливість видалення встановлених компанією Microsoft додатків.

Читати далі

Ні для кого не секрет, що Windows 10 є відмінним програмним забезпеченням, яке працює так, як треба більшості користувачів. Тільки варто воно не так дешево. Але є спосіб вирішення цього питання.

Читати далі

Ще порівняно недавно було зрозуміло - персональний комп'ютер є пристроєм істотно більш продуктивним, ніж телефон. На сьогоднішній день вже не все так однозначно і з часом може виявитися, що комп'ютери під управлінням Microsoft Windows 10 зроблять подібними розумним телефонами по одній з найважливіших характеристик. Нове повідомлення вказує на що ведеться в цьому напрямку роботу.

Читати далі

В операційній системі Windows 10 буде реалізована нова функція, що підвищує зручність взаємодії пристроїв під управлінням цієї ОС з іншими девайсами. Удосконалення може знайти собі застосування вже в тому оновленні Windows 10, яке буде надано користувачам операційної системи навесні 2018 року. Поточний рік буде не зовсім звичайним, оскільки конференції компаній, що випускають найпопулярніші ОС, співпадуть за часом їх проведення.

Читати далі

Операційна система Windows 10 має безліч різних функцій і можливостей, розібратися в яких часом буває дуже складно. Однак користувачі цієї ОС відзначають, що одним з її головних недоліків є примусова завантаження всіх оновлень і їх подальша установка на комп'ютер. Не допомагає навіть ручна настройка. Якщо функцію відключити, то при наступному перезавантаженні комп'ютера вона знову включиться, поновлення продовжать завантажуватися на внутрішній накопичувач, а потім автоматично встановлюватися. Це дуже багатьом не подобається. Але у Microsoft свій погляд на цей рахунок.

Читати далі

ми неодноразово розповідали вам про те, що корпорація Microsoft запустила ініціативу Mixed Reality Initiative, в рамках якої спробувала створити загальний стандарт сумісних з операційною системою Windows 10 VR- і AR-пристроїв. Відразу після цього кілька великих виробників електроніки анонсували власні гарнітури змішаної реальності. Одним з них стала компанія Acer, продажу шолома якої стартували в Росії сьогодні.

Читати далі

Головний виконавчий директор редмондской корпорації Сатья Наделла другий раз за 2017 рік озвучив офіційну статистику по використанню флагманської операційної системи Microsoft. Отже, Windows 10 на сьогоднішній день використовують на більш ніж 600 000 000 різних пристроїв. До цього числа включені комп'ютери, ноутбуки, ігрові консолі сімейства Xbox One, пристрої сімейства Surface Hub і навіть гарнітури доповненої реальності HoloLens. Про це Сатья Наделла розповів сьогодні на щорічній зустрічі акціонерів компанії.

Читати далі

Буває так, що технології минулого ще довго існують поряд з новими. Більш того, навіть перевершують їх по деяких параметрах, тому ряд користувачів продовжують віддавати їм перевагу. хоча компанія Microsoft і припинила подальший розвиток мобільної платформи Windows, але на її базі випущений ще один смартфон. Що ж в ньому такого, що може виявитися привабливим для користувачів, хоча і не для всіх?

Читати далі

Мобільна платформа Windows виконала чималий історичний шлях - від однієї з найбільш популярних ОС для розумних телефонів до операційної системи, розвиток якої було згорнуто компанією Microsoft. І ось, вже після повідомлення про припинення розвитку платформи, в продажу знову з'явився смартфон, що працює під управлінням операційної системи Windows 10 Mobile. Що це може означати?

Читати далі

Поява в найпопулярнішою в світі операційною системою управління за допомогою погляду напевно обрадує багатьох людей. В першу чергу, це значно полегшить життя інвалідів, що залишилися без кінцівок, і паралізованих людей. Втім, подібний інтерфейс може припасти до душі і звичайним людям. Бо часом так лінь тягнутися за мишкою, щоб поставити улюблений серіал на паузу. Ох вже ці розпещені технологіями сучасні люди! корпорація Microsoft приступила до тестування управління своєю операційною системою за допомогою погляду. Ця функціональність була включена в свіжу тестову збірку Windows 10 .

Читати далі

В останні тижні Microsoft зробила чимало анонсів. Серед них операційна система для освіти Windows 10 S, новий ноутбук Surface Laptop , Значні оновлення Windows 10 і багато іншого, представлене на конференції Microsoft Build 2017. У користувачів виникає питання про те, яке ж, в контексті нових анонсів Microsoft, майбутнє найпопулярнішою ОС для ПК і чи залишиться вона колишньої і звичної?

Читати далі

Багато з нас вже встигли звикнути до «плитковій стилю» графічного інтерфейсу операційної системи Windows. Metro був заснований на принципах швейцарського стилю. Перш за все, це відмінна типографіка, великий текст, чистота, а також обрамлення в прості квадратні і прямокутні форми. Першою операційною системою, виконаної в стилі Metro, стала Windows 8, яка вийшла в 2012 році. Але, як виявилося, корпорація Microsoft планує змінити звичні для багатьох кольорові плитки на абсолютно новий стиль під назвою Fluent Design System.

Читати далі

Microsoft у вівторок, 2 травня 2017 року, порадувала численних шанувальників свого програмного забезпечення новою операційною системою. Вона називається Windows 10 S , І ноутбуки на її базі можуть виявитися гідною альтернативою Google Chromebook під управлінням власної операційної системи від пошукового гіганта. У чому ж виявляється привабливість Windows 10 S і для чого вона призначена?

Читати далі

Корпорація Microsoft завершила розробку спеціальної версії операційної системи Windows 10 на замовлення уряду Китаю. Програмісти Microsoft працювали над створенням кастомной ОС спільно з китайською компанією Electronics Technology Group (CTEC). Якщо вірити публікації в Wall Street Journal, софтверний гігант не розголошує інформацію про те, що було змінено в популярній операційній системі. Нагадаємо вам, що раніше китайський уряд заблокував в країні використання Windows 8 через побоювання з приводу безпеки даних.

Читати далі

Всього через кілька днів після повідомлення про те, що корпорація Microsoft планує випустити операційну систему, яка може стати конкурентом Chrome OS, в Мережі з'явилися перші скріншоти, на яких імовірно показана нова операційна система. Повідомляється, що Windows 10 Cloud стане полегшеною версією основної операційної системи Microsoft. «Хмарна» Windows, можливо, буде орієнтована на використання в недорогих комп'ютерах для освіти і бізнесу.

Читати далі

комп'ютер на Windows , Безумовно, потрібен всім, проте коли встає питання про покупку, починають виникати питання: одним складно виділити кілька десятків тисяч рублів, інші вважають, що для своїх завдань їм потрібно щось простіше, третім просто нікуди розміщувати ще один комп'ютер. Благо відповідь на ці питання є (і так, він один), причому знаходиться набагато ближче, ніж багато хто припускає.

Читати далі

Сьогодні, 26 жовтня 2016 року, компанія Microsoft провела великий захід, в ході якого її представники розповідали про плани на найближче майбутнє, показували свої нові програмні продукти і апаратні рішення.

Читати далі

оновлення до Windows 10 перестало бути безкоштовним (принаймні так заявляє сама компанія Microsoft, яка тим не менш залишила один спосіб абсолютно безкоштовно оновитися до «десятки») і з цієї нагоди аналітична компанія Net Applications підготувала свіжий звіт, в якому розповідається про те, як пройшла інтеграція нової ОС за останні 12 місяців.

Читати далі

А у нас тут знову в редакції планшетік на  Windows
А у нас тут знову в редакції планшетік на Windows . Навіть, мабуть, трансформер - ноутбук і планшет в одному пристрої. Так його називають самі виробники, і у них на те є причини. DEXP Ursus KX210i у нас сьогодні в ролі піддослідного, зараз подивимося, що до чого.

Читати далі

Нічого незвичайного в тому, що до нас зачастили різноманітні планшети-трансформери, немає: у нас же тут post-PC-ера, смартфони в кожній кишені і тому подібні радості прогресивного людства
Нічого незвичайного в тому, що до нас зачастили різноманітні планшети-трансформери, немає: у нас же тут post-PC-ера, смартфони в кожній кишені і тому подібні радості прогресивного людства. Вивчати наддорогі іграшки ми любимо, але більшість покупців гібридних пристроїв, що поєднують в собі переваги планшета і ультрабука, вважають за краще підходити до цього питання розумно. І для таких ось покупців є ряд цікавих продуктів від DEXP, з одним з яких, Ursus KX310 AVA , Ми зараз і познайомимося.

Читати далі

Використання скорочених веб-адрес URL здавна є хорошим методом, призначеним для відправки посилань, які зазвичай дуже довгі. Це дуже зручно, наприклад, в Twitter та інших випадках, коли існує обмеження на кількість знаків у повідомленні. Тепер в Windows 10, яка в січні 2016 року став другою за популярністю ОС у світі , Зручність використання цієї функції зросла. Призначене для цього додаток Short.y від розробника RafaelWare Team може бути завантажене з Windows Store .

Читати далі

Мабуть, це наше перше знайомство з пристроєм від бренду Voyo. Помаранчевий ультрабук-трансформер увірвався в нашу редакцію раптово і залишив після себе досить змішані враження. Начебто і відмінна робоча машинка, але з рядом дивацтв, про які - відразу ж після заставки.

Читати далі

Сьогодні нам на огляд привезли друге покоління планшета Mi Pad від компанії Xiaomi, і ми вирішили розібратися, чи гідний цей гаджет звання портативного пристрою 2016 року
Сьогодні нам на огляд привезли друге покоління планшета Mi Pad від компанії Xiaomi, і ми вирішили розібратися, чи гідний цей гаджет звання портативного пристрою 2016 року. Відразу скажемо, що наявність встановленої Windows 10 автоматично перетворює цей планшет в повноцінний комп'ютер, якщо підключити необхідні аксесуари.

Читати далі

З'являється логічне запитання: а як її прискорити?
Що ж в ньому такого, що може виявитися привабливим для користувачів, хоча і не для всіх?
Що це може означати?
2017. У користувачів виникає питання про те, яке ж, в контексті нових анонсів Microsoft, майбутнє найпопулярнішою ОС для ПК і чи залишиться вона колишньої і звичної?
У чому ж виявляється привабливість Windows 10 S і для чого вона призначена?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: