Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Windows 10 - неправильна кодування шрифту і кракозябли (ієрогліфи) замість російських букв. Що робити

 1. Використання регіональних стандартів Віндовс 10 і налаштувань мови для виправлення відображення кирилиці
 2. Зміна кодових сторінок для виправлення ієрогліфів Віндовс 10
 3. редактор реєстру
 4. Зміна на c_1251.nls файлу кодової сторінки

Однією з можливих помилок, з якими користувачі можуть зіткнутися поле установки Віндовс 10, є кракозябри. Вони з'являються в інтерфейсі програм замість російських букв, можуть зустрічатися в документах. Найчастіше кирилиця неправильно відображається в спочатку англомовних варіантах і в повному обсязі ліцензованих версіях ОС, але трапляються й винятки.

У даній інструкції ми розглянемо різні способи, як виправити ієрогліфи (кракозябри), а точніше - відображення в Віндовс 10 кирилиці.

Увага! Ми не несемо відповідальності за ваші дії. Зверніться по допомогу до професіоналів в сервісний центр, як наш.

Використання регіональних стандартів Віндовс 10 і налаштувань мови для виправлення відображення кирилиці

Використання регіональних стандартів Віндовс 10 і налаштувань мови для виправлення відображення кирилиці

Максимально простий і найбільш працює спосіб прибрати ієрогліфи і повернути російські букви в Віндовс 10 - виправити певні неправильні настройки в системних параметрах.

Для цього потрібно виконувати такі кроки. В інструкції будемо наводити назви необхідних пунктів і на англійській мові. Необхідність виправити кирилицю може виникнути в версіях на англійській мові, без потреби змінювати мову інтерфейсу.

 1. Відкриваємо панель управління. Для цього в пошуку слід почати набирати «Control Panel» або «Панель управління».
 2. Потрібно переконатися, що в розділі «View by» (Перегляд), встановлено «Icons» (Значки) і необхідно вибрати «Region» (Регіональні стандарти).

  Потрібно переконатися, що в розділі «View by» (Перегляд), встановлено «Icons» (Значки) і необхідно вибрати «Region» (Регіональні стандарти)

 3. У розділі «Administrative» (Додатково) в «Language for non-Unicode programs» (відповідно Мова софта, що не підтримують Юнікод), слід клікнути по «Change system locale» (Зміна мови системи).

  У розділі «Administrative» (Додатково) в «Language for non-Unicode programs» (відповідно Мова софта, що не підтримують Юнікод), слід клікнути по «Change system locale» (Зміна мови системи)

 4. Вибираємо російську мову, підтверджуємо «Ок» і робимо перезавантаження комп'ютера.

Вибираємо російську мову, підтверджуємо «Ок» і робимо перезавантаження комп'ютера

Після процесу перезавантаження необхідно перевірити, чи вирішено питання з відображенням в інтерфейсі документів і програм російських букв. Зазвичай після даних простих дій кракозябри будуть виправлені.

Зазвичай після даних простих дій кракозябри будуть виправлені

Зміна кодових сторінок для виправлення ієрогліфів Віндовс 10

Кодові сторінки є таблицями, в яких певні символи зіставляються певним байтам, а відображення кирилиці в якості кракозябрами в Windows 10 пов'язано з установкою за замовчуванням не тієї кодової сторінки. Це виправляється різними способами, які будуть корисними, коли потрібно в параметрах не зраджувати системний мову.

редактор реєстру

До першого способу відноситься використання редактора реєстру. Це буде найбільш щадним методом для системи, проте, краще створити точку відновлення перед початком роботи.

 1. Натискаємо клавіші «Win + R», потім слід ввести regedit і підтвердити Enter. Буде відкрито реєстровий редактор.
 2. Переходимо до меню HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Nls \ CodePage, а в правій частині потрібно перегорнути значення до кінця даного розділу.

  Переходимо до меню HKEY_LOCAL_MACHINE \ SYSTEM \ CurrentControlSet \ Control \ Nls \ CodePage, а в правій частині потрібно перегорнути значення до кінця даного розділу

 3. Тепер натискаємо двічі по параметру ACP, де встановлюємо значення тисячу двісті п'ятьдесят одна (для кирилиці це кодова сторінки), натискаємо «Ок» і закриваємо реєстровий редактор.

  Тепер натискаємо двічі по параметру ACP, де встановлюємо значення тисячу двісті п'ятьдесят одна (для кирилиці це кодова сторінки), натискаємо «Ок» і закриваємо реєстровий редактор

 4. Перезавантажуємо комп'ютер (потрібна саме перезавантаження, а не просте завершення роботи). Для Віндовс 10 це має значення.

Найчастіше це забезпечує виправлення проблеми з неправильним відображенням букв російською мовою. Варіація способу з використанням реєстрового редактора (менш краща) - дізнатися поточне значення ACP параметра (часто - тисячі двісті п'ятьдесят дві для спочатку встановленої англомовної системи). Потім в даному розділі необхідно знайти значення параметра 1252 і замінити його з c_1252.nls на таке c_1251.nls.

Зміна на c_1251.nls файлу кодової сторінки

Даний спосіб підійде для тих користувачів, хто вважає варіант з правкою реєстру досить небезпечним або складним. Тут необхідно здійснити підміну файлу кодової сторінок по шляху C: \ Windows \ System32. В даному випадку мається на увазі, що використовується кодова сторінка західно-європейської версії - 1252. Дізнатися, яка поточна кодова сторінки, можна за допомогою параметра ACP в реєстрі, аналогічно попередньому способу.

 1. Переходимо по шляху C: \ Windows \ System32, де слід знайти файл c_1252.NLS. По ньому потрібно натиснути правою кнопкою миші, щоб вибрати меню «Властивості» і відкрити вкладку «Безпека». Там потрібно натиснути на «Додатково».

  Там потрібно натиснути на «Додатково»

 2. У розділі «Власник» натискаємо на «Змінити».

  У розділі «Власник» натискаємо на «Змінити»

 3. В меню «Введення імені обираних об'єктів» слід вказати ім'я користувача (з адміністративними правами). Якщо в Віндовс 10 застосовується Майкрософт обліковий запис, то замість імені користувача потрібно ввести e-mail. Натискаємо «Ок» у вікні введення користувача, і в наступному вікні (Додаткові параметри безпеки).

  Натискаємо «Ок» у вікні введення користувача, і в наступному вікні (Додаткові параметри безпеки)

 4. Тепер буде відкрито розділ «Безпека» в меню властивості файлу. Кількома по кнопці «Змінити».
 5. Вибираємо розділ «Administrators» (Адміністратори) і включаємо для них повний доступ. Клацаємо на «Ок» і підтверджуємо здійснені зміни дозволів. Кількома по «Ок» у властивостях файлу.

  Кількома по «Ок» у властивостях файлу

 6. Тепер завдання перейменувати файл c_1252.NLS. Змінити розширення можна на .bak, щоб файл не був втрачений.
 7. Шляхом утримання клавіші Ctrl, потрібно перетягнути файл c_1251.NLS (для кирилиці кодова сторінка) розташований в C: \ Windows \ System32 в інше місце даного вікна провідника, щоб була створена копія файлу.

  NLS (для кирилиці кодова сторінка) розташований в C: \ Windows \ System32 в інше місце даного вікна провідника, щоб була створена копія файлу

 8. Перейменовуємо зроблену копію c_1251.NLS в нову c_1252.NLS.
 9. Перезавантажуємо комп'ютер.

Після виконання перезавантаження комп'ютера, в Windows 10 кирилиця буде відображатися не як кракозябли, а у вигляді російських букв.

Відновлення даних з жорсткого диска на Windows 10
Windows 10: сам включається або виходить зі сплячого режиму
Windows 10: з'єднання Wi-Fi обмежена або не працює
Windows 10: диск завантажений на 100% - що робити


← Всі статті

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: