Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Windows 7 і Windows XP на одному комп'ютері. «7-ка» встановлена ​​першої

Отже, перед нами поставлено завдання встановити на одному комп'ютері дві операційні системи - Windows XP і Windows 7 - в режимі мультизавантаження. І організувати їх роботу так, щоб при запуску комп'ютера можна було вибирати для завантаження будь-яку з них.

Навіщо-чомусь для чого все це треба, уточнювати тут не будемо - причин можуть бути десятки, і у кожного користувача вони свої. Загалом, приймемо як даність - просто ТРЕБА, і все. Ну, а раз треба, значить, будемо ставити. Поїхали.

Найбільш зручним, простим і "ідеологічно" правильним буде спосіб, при якому спочатку встановлюється Windows XP, а потім в сусідній розділ диска ставиться Windows 7. У цьому випадку "7-ка" коректно визначає вже стоїть на вінчестері "свинкам" і акуратно "підхоплює "її. Тому відразу після такої установки ми отримаємо дві нормально працюють операційні системи, які стоять на сусідніх розділах, і завантажувальний меню, в якому можна вибрати будь-яку з них. І все це без будь-яких додаткових рухів тіла і "танців з бубном". Спосіб цей дуже простий, доступний навіть новачкові, і досить докладно описаний нами ось в цієї статті . Так що уважно прочитайте її, і якщо збираєтеся організовувати мультизагрузка на вінчестері, на якому ще не варто жодної Осі (або збираєтеся їх все видаляти), то скористайтеся саме цим способом. Він простіше.

Припустимо, Windows 7 у вас вже встановлена. Все працює, все крутиться-крутиться просто чудово. І зносити "7-ку", а потім переставляти її по-новій ви не збираєтеся - шкода, а то і просто лінь. Значить, у нас вимальовується завдання акуратно прилаштувати поруч з нею в сусідній розділ "хрюшки", так, щоб нічого "7-ке" не пошкодити, і правильно облаштувати завантажувальний меню, в якому можна було б вибрати будь-яку з них під час завантаження комп'ютера.

Отже, завдання поставлене. Вирішуємо.

Відступ номер раз. Варто міцно-міцно запам'ятати, що різні операційні системи на одному комп'ютері слід встановлювати тільки в РІЗНІ розділи диска - для кожної Осі свій розділ. Чисто теоретично, за допомогою хитрих рухів тіла можна встановити і в один, але результат вам ніхто не гарантує. У результаті або все може вийти рівненько, або замість роботи або розваги можна весь час витратити на вилов всіляких глюків, що утворилися після ваших експериментів. А воно вам треба? Значить, запам'ятовуємо на майбутнє як "Отче наш": різні операційні системи на одному ПК (різні версії Windows, Linux-и, MacOS X і т.п. - без різниці) ставляться тільки в РІЗНІ розділи диска. І ніяк інакше.

Всі системи вичинки від Microsoft-а можна встановити тільки в основні розділи. Тому ми повинні їх мати (або створити) перед початком установки. Як правило, це два основні розділи, розташованих на початку вінчестера - розділи, позначені у нас як диски C і D. У одному з них вже стоїть Windows 7, а в інший нам треба акуратно прилаштувати Windows XP. Яку з них в який саме розділ - за великим рахунком, не має значення. Ну, хіба що, виключно з міркувань особистої зручності. Як на мене, так краще "7-ку" поставити на перший - C, а XP - на другий - D. Але у вас може бути й інша думка. Вирішуйте самі як вам зручніше.

Відступ номер два (важливе для розуміння процесу). Якщо ми будемо встановлювати Windows XP після Windows 7, то "7-ка" у нас перестане завантажуватися (хоча нічого страшного в цьому немає). Сіё пояснюється дуже просто: Windows XP - система досить стара. Коли вона створювалася, "7-ки" ще й у проекті не було (а адже завантаження у неї влаштована трохи по іншому). Саме тому інсталятор "свинкам" не може правильно визначити, що на комп'ютері вже є одна встановлена ​​система - з його "точки зору" вінчестер абсолютно порожній. І він "з чистою совістю" встромляє на нього свої завантажувальні файли, при цьому затираючи чужі завантажувачі. І ми отримуємо робочу і нормально завантажується Windows XP і Windows 7, яка, в принципі, повністю працездатна, але завантажити ми її поки не можемо, так як її завантажувач затертий загрузчиком "свинкам". У підсумку вся задача зводиться до акуратного і правильному відновленню файлів завантаження Windows 7 після установки XP другий системою. Ось цим і займемося.

Для початку завантажуємося в Windows 7 і йдемо в "Керування дисками" (як вам зручно - або через Панель управління, або ще як). І бачимо там приблизно таку картину:

І бачимо там приблизно таку картину:

Якщо вірити побаченому, ми маємо один основний розділ диска, на якому встановлена Windows 7 (в даному випадку він позначений як C), ще один розділ, заготовлений для установки "свинкам" (D), і ще один, який позначений написом "System Reserved ". Цей розділ в Windows 7 літери не має, є прихованим і призначений для забезпечення завантаження в середу відновлення Windows RE. Цей розділ в нашому випадку є активним, а значить, саме на ньому і будуть перебувати всі завантажувальні файли обох операційних систем.

Майте на увазі, що в деяких конфігураціях з встановленою Windows 7 цей розділ на диску може бути відсутнім. В цьому випадку активним розділом буде, швидше за все, перший розділ, і саме на ньому і будуть зберігатися завантажувальні файли. Тому не панікуйте і просто прийміть це як даність. І зробіть собі зарубку на пам'ять.

Крім того, ми також бачимо привід оптичних дисків, який у нас має букву E. Озирніться уважно ще раз і запам'ятайте, де і що знаходиться у вас на вінчестері. Крім букв зверніть увагу ще й на розміри розділів - можливо, саме по цих розмірах вам буде простіше орієнтуватися при установці, так як в інсталятор все буде виглядати трохи по іншому.

Далі беремо інсталяційний диск Windows XP, вставляємо його в привід і перезавантажуємося для того, щоб запустити "чисту" установку "свинкам" (оскільки запустити установку з-під Windows в нашому випадку не вдасться).

Взагалі, запуск установки однієї Windows з-під іншого Windows, на мій погляд, є натуральним збоченням, яке чомусь намагаються нам нав'язати розпущене програмісти з Micro $ oft. Особисто ми пропагуємо здоровий секс нормальний інсталл. Тому, виключно "чистий" установка!

Отже, вставили, перезавантажити, почалося ... Докладно зупинятися на процесі установки Windows XP немає сенсу - тут вона стандартна. Доходимо до моменту вибору розділу для установки:

Вибираємо той, що підготували для XP, форматіруем його і продовжуємо. Далі все по накатаній, до самого кінця.

Встановили, завантажилися - все, ми в XP. Тепер в результаті всіх наших рухів ми маємо дві встановлені і повністю робочі операційні системи, одна з яких - Windows 7 - втратила можливість завантажуватися. Отже, наші завдання:

 • 1. Відновити завантажувач Windows 7.
 • 2. Створити меню подвійний завантаження.

Звертаємо увагу: розділ, позначений як "System Reserved", в Windows XP став видимим. Тепер він має букву С. Розділи з Windows 7 і Windows XP поміняли свої літери на D і E відповідно. Привід оптичних дисків у нас тепер фігурує як F. Саме з цих позицій ми і будемо вказувати вам консольні команди. Якщо у вашому варіанті розділи мають інші літери, вам доведеться самостійно трохи підправити шляху в цих командах на свої значення.

Отже, ми як і раніше в XP. Вставляємо в привід завантажувальний диск Windows 7 і відкриваємо його в Провіднику. Знаходимо на ньому папку BOOT. Заходимо і бачимо там файл bootsect.exe. Ось він-то нам і потрібен. Звертаємо увагу на шлях до цього файлу: в нашому варіанті це F: \ boot \ bootsect.exe (так як дисковод у нас має букву F).

Запускаємо командний рядок (Пуск => Виконати, вводимо в поле cmd і тиснемо ENTER). У ній вводимо наступну команду (введення всіх команд завершуємо клавішею ENTER):

F: \ boot \ bootsect.exe / nt60 all

Результатом всієї цієї процедури буде відновлення завантажувача Windows 7 - тепер ми можемо в неї без проблем увійти. Однак, поспішати не слід - справа в тому, що завантажувального меню з вибором з двох операційних систем у нас як і раніше немає, не створили ми його ще. Створити його можна як з-під Windows 7, перезавантажити в неї, так і залишившись в "свинкам".

Залишаємося в XP (чого стрибати туди-сюди, правда?).

Тепер нам потрібна спеціальна утилитка для редагування даних завантажувача "7-ки". В XP її, природно, немає, але в папках зі встановленою "7-кою" вона присутня (нагадую, що під XP розділ з Windows 7 виглядає як D).

Знову працюємо в командному рядку. Переходимо в ній в папку з потрібною утилітою:

Спочатку даємо команду

d:

потім

cd windows \ system32

Ми на місці, починаємо працювати. Створюємо в засобі завантаження Windows 7 сховище для завантаження Windows XP:

Bcdedit / create {ntldr} / d "Microsoft Windows XP"

Іноді за замовчуванням це сховище вже створено, тому виконання даної команди може закінчитися невдачею. Чи не звертаємо уваги і продовжуємо:

Bcdedit / set {ntldr} description "Microsoft Windows XP"

Цією командою ми перейменували сховище так, як нам треба. потім:

Bcdedit / set {ntldr} device partition = C:

Команда вказує завантажувачу Windows 7 місце розташування файлів завантаження XP. далі:

Bcdedit / set {ntldr} path \ ntldr

Команда вказує завантажувачу Windows 7 шлях до завантажувача "свинкам". Потім додаємо рядок з вибором Windows XP в меню завантаження і маємо в своєму розпорядженні її знизу, під іншими:

Bcdedit / displayorder {ntldr} / addlast

Bcdedit / displayorder {ntldr} / addlast

Все, наше меню мультизагрузки створено. Можна ще за бажанням змінити таймаут вибору, який за замовчуванням дорівнює 30 секундам - ​​явно забагато. вводимо:

Bcdedit / timeout XX

Де XX - потрібне нам час таймаута в секундах.

Якщо є бажання, можна не виходячи з консолі (і з папки windows \ system32, природно) перевірити правильність всіх наших рухів тіла. Забиваємо команду:

bcdedit> c: \ bootcfg.txt

У кореневому розділі диска C з'являється текстовий файлик bootcfg.txt. Вивчаємо його і радіємо, що все зробили правильно.

Ну, а при перезавантаженні ми тепер спостерігаємо меню, в якому можна вибрати будь-яку з двох операційних систем.

Ну, а при перезавантаженні ми тепер спостерігаємо меню, в якому можна вибрати будь-яку з двох операційних систем

Ну, а тепер трохи для тих, хто звик створювати собі проблеми своїми ж руками, щоб потім успішно їх долати - для тих, хто відразу після відновлення завантажувача "7-ки" вийшов з XP, або з якихось своїх причин вирішив створити мультизагрузка саме з-під Windows 7.

Технологія тут буде практично аналогічна, але з невеликими поправками. По-перше, командний рядок необхідно запускати з правами адміністратора. Для цього знаходимо її в меню Пуск, тиснемо на ній правою кнопкою миші і вибираємо "Запуск від імені адміністратора".

По-друге, для тих, хто ще пам'ятає - завантажувальні файли Windows 7 і Windows XP у нас знаходяться на першому, активному розділі, позначеному як "System Reserved". В "7-ке" цей розділ прихований і букви не має. Тому в ній, замість команди

Bcdedit / set {ntldr} device partition = C:

потрібно виконати

Bcdedit / set {ntldr} device partition = \ Device \ HarddiskVolume1

Якщо з якої-небудь причини у вас розділ "System Reserved" відсутня (буває таке - пам'ятайте, ми згадували про це на початку статті?), І все завантажувальні файли зберігаються на перший (активний) розділ C, то дану поправку робити не треба - команда дається так само, як і в Windows XP.

Все інше виконується точно так же, як і в "свинкам". Не забувайте тільки стежити за буквами дисків, щоб вводити в командах правильні шляхи - адже ці літери будуть відрізнятися від букв в XP.

Ну ось, начебто все.

Успіхів!

PS Спеціально для тих страждальців, у яких чомусь ще "є наявність відсутності" завантажувального диска Windows 7. Персонально для вас ми прикріпили до статті пару потрібних вам файлів. Даю підказку: трохи нижче. Знайшли? Завантажуйте, пишіть в потрібне вам місце і починайте свої "танці з бубном" за нашими рекомендаціями. Не забувайте тільки коригувати в командах шляху до файлів на свої.

© MyDiv.net

А воно вам треба?
Ого стрибати туди-сюди, правда?
Буває таке - пам'ятайте, ми згадували про це на початку статті?
Знайшли?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: