Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Заміна водійського посвідчення при зміні прізвища

 1. Перелік необхідних документів
 2. Де проводиться заміна прав?
 3. Вартість і термін заміни посвідчення

У житті кожної дівчини рано чи пізно відбувається заміжжя. Безумовно, це дуже важлива подія, яка багато що змінює і, взагалі, все стає по-іншому. Однак слід зазначити, що це тягне за собою також і багато незручності. Справа в тому, що більшість шлюбів супроводжуються взяттям прізвища чоловіка дівчиною, це призводить до необхідності оновлення деяких документів. Звичайно ж, іноді трапляються і ситуації, коли прізвище залишається колишньою, але це поодинокі випадки і звичаї в Російській Федерації дещо інші. Одним з документів, які можуть підлягати заміні, є водійське посвідчення. У нашій статті ми розповімо про те, як відбувається заміна водійського посвідчення при зміні прізвища, з'ясуємо, як довго, скільки коштує і де можна виконати цю процедуру.

У нашій статті ми розповімо про те, як відбувається заміна водійського посвідчення при зміні прізвища, з'ясуємо, як довго, скільки коштує і де можна виконати цю процедуру

Перш ніж приступити до основного розповіді, необхідно відзначити, що міняти свої старі права через зміну прізвища в 2015 році не є обов'язковою умовою. Тому якщо вас сильно турбувала ця необхідність, можете заспокоїтися. Справа в тому, що законодавство не передбачає і не зобов'язує людей міняти їх водійське посвідчення в разі зміни прізвища. Якщо ж ви захочете це зробити, то ніхто вам перешкодити і перечити не стане. Тут є як плюси, так і мінуси. По-перше, така процедура вимагає фінансових витрат, про що ми поговоримо далі. По-друге, час на оформлення також може в деяких випадках бути чималим.

Більш того, якщо прізвище в правах і в свідоцтві про реєстрацію відрізняється, то інспектори можуть щось запідозрити і почати чіплятися. З іншого боку, це відмінний привід змінити фотографію прав, якщо вам не подобалася попередня. Загалом, статистика свідчить про те, що більшість жінок все-таки змінюють свої права після зміни прізвища, оскільки вони більш скрупульозно й відповідальні в таких справах, ніж чоловіки. Навіть той факт, що термін дії їх посвідчення не пройшов, їх не зупиняє.

Перелік необхідних документів

Для того щоб ваші права поміняти на нові в 2015 році, необхідно звернутися до відділення ГИБДД з цілим пакетом документів. У цей список входять:

 • Старе посвідчення водія (в деяких випадках статус прав може бути тимчасовим);
 • Набір фотографій формату 3х4 (для документа на право керування ТЗ необхідні фото з лівим куточком);
 • Документи, що підтверджують проходження навчання та складання іспитів (видаються після закінчення автошколи);
 • Довідка про проходження медичної комісії;
 • паспорт;
 • Документи, що підтверджують зміну прізвища (це може бути свідоцтво про шлюб або виписка із загсу).

Крім цього, вам необхідно буде написати заяву з проханням зміни посвідчення водія. Приклад можна буде знайти в відділенні ГИБДД. В цілому, ці документи будуть необхідні для заміни прав - крім свідоцтва про шлюб - з якоїсь іншої причини (в тому числі з-за втрати). Також необов'язковими є екзаменаційні документи, оскільки багато людей проходили навчання за екстернатною формою.

Перш ніж йти і міняти права, перевірте, чи немає у вас штрафів, оскільки їх доведеться обов'язково заплатити. Також після отримання нового посвідчення перегляньте правильність заповнення всіх даних, наявність необхідних печаток і т. Д. В іншому випадку навіть помилка в одній букві може стати причиною досить серйозних проблем.

Слід зазначити, що при заміні ваших прав на нові в зв'язку зі зміною прізвища, в деяких випадках вам доведеться здавати іспити (теорію і водіння). Однак це можливо тільки в наступних випадках:

 • 1. Посвідчення водія було видано в СРСР;
 • 2. Заміна прав проводиться одночасно з відкриттям нової категорії;
 • 3. Права видані країною, яка не була в складі СРСР.

Де проводиться заміна прав?

Якщо ви хочете зробити заміну своїх прав на нове посвідчення в зв'язку зі зміною прізвища, то тут є два варіанти, а дії будуть залежати від того, який ваш статус в Російській Федерації.

Перший випадок, якщо ви є громадянином Росії і постійно проживаєте на її території, то вам можна звертатися в будь-яке відділення ДАІ, де вам поміняють права за умови наявності всіх необхідних документів. Іншими словами, процедура відбувається за фактом звернення в будь-територіальне відділення.

У другому випадку, якщо ваш статус в Російській Федерації тимчасовий, а ви є громадянином іншої країни, то тут рішення вашої проблеми дещо обмежено. Відповідно до чинного законодавства, заміна прав повинна відбуватися тільки в тому ГИБДД, яке знаходиться за місцем вашого проживання. У будь-яких інших відділеннях вам, швидше за все, відмовлять.

Вартість і термін заміни посвідчення

Процес заміни прав через зміну прізвища зажадає від вас певної кількості часу і фінансових витрат. При цьому вам необхідно бути готовим до наступних платежах:

 • Документи і їх підготовка - від 2000 рублів (може змінюватися в залежності від регіону).
 • Мито в установленому державою розмірі (800 рублів).
 • Проходження медичної комісії та отримання прав (ціна може варіюватися в різних регіонах, але в середньому становить від 1500 до 2500 рублів і включає в себе огляд окуліста, терапевта, психіатра та інших фахівців).
 • Набір фотографій (100-100 рублів).

Отже, якщо порахувати всі витрати, пов'язані зі зміною посвідчення водія у зв'язку зі зміною прізвища водія, то в 2015 році вони можуть становити приблизно 5000 рублів.

Тепер необхідно сказати кілька слів про те, скільки часу може зажадати вся процедура. Формально оформити документи у відділенні ГИБДД займає до 1 -1,5 години, але в реальності ж справи йдуть зовсім по-іншому і процес може тривати набагато довше, ніж передбачалося. Це може бути пов'язано з чергами або з іншими факторами.

Однак слід зазначити, що є можливість значного прискорення заміна прав в 2015 році. Для цього необхідно звернутися до організацій, які мають тісні зв'язки з ГИБДД і здатні виконати всі формальності за вас. Суть в тому, що ви приносите всі свої документи в таку компанію, а її співробітники після закінчення певного часу нададуть вам нові права. Ваша участь в цьому буде мінімальна, але, звичайно ж, потребують додаткових витрат. Особливо актуальною стає ця послуга, якщо у вас щільний робочий графік і виділити час на відвідування ГИБДД непросто.

Отже, заміна прав справа досить нескладна - підготувавши необхідні документи і сплативши всі суми, ви витратите максимум один день, але станете володарем посвідчення зі своєю новою прізвищем.

Де проводиться заміна прав?
Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: