Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Заробіток на своєму сайті

 1. Дивіться відео: Способи заробітку на своєму сайті
 2. Сайти, які підходять для заробітку
 3. На якому хостингу краще створювати сайт
 4. Продаж посилань, як спосіб заробітку
 5. Тепер кілька практичних порад:
 6. Розміщення статей на своєму сайті
 7. Заробіток за допомогою партнерських програм

з багатьох способів заробітку в інтернеті заробіток на своєму сайті - це цікаво, пізнавально і вельми прибутково. Для цього підійдуть вебресурси практично будь-якої тематики. Правда в процесі такого ось способу заробітку зустрічається безліч різних проблемних моментів, про які ми з вами зараз і поговоримо.

Спочатку для безлічі користувачів, які вирішили  створити свій сайт з нуля  , Найвідомішими і доступними способами отримання грошей зі свого сайту в мережі були розміщення контекстної реклами, або ж  продаж посилань Спочатку для безлічі користувачів, які вирішили створити свій сайт з нуля , Найвідомішими і доступними способами отримання грошей зі свого сайту в мережі були розміщення контекстної реклами, або ж продаж посилань . Щоб це все реалізувати і починати отримувати дохід, досить просто знати повний перелік цих самих бірж, де реалізуються посилання, а також ресурсів для продажу реклами.

Всього цього явно не досить, щоб повністю описати найпоширеніші способи заробітку на своєму сайті, а також дати рекомендації користувачам, які шукають, як наповнити свій бюджет за рахунок свого вебресурса.

Дивіться відео: Способи заробітку на своєму сайті

Дивіться відео: Способи заробітку на своєму сайті

Разом з цим, якщо активно розвивати свій вебсайт, наповнювати його цікавим контентом, такий ресурс почнуть рекомендувати друзям, згадувати на різних тематичних форумах, в блогах, залишати коментарі та побажання, за допомогою яких сайт стає більш актуальним, затребуваним, а разом з цим будуть розширюватися ваші можливості для досить істотного рівня доходу Разом з цим, якщо активно розвивати свій вебсайт, наповнювати його цікавим контентом, такий ресурс почнуть рекомендувати друзям, згадувати на різних тематичних форумах, в блогах, залишати коментарі та побажання, за допомогою яких сайт стає більш актуальним, затребуваним, а разом з цим будуть розширюватися ваші можливості для досить істотного рівня доходу.

Як все це відбувається, що потрібно робити на кожному з етапів, де позитивні і негативні сторони цього процесу, підводні камені, а також як всього цього уникнути, щоб не витрачати час у порожню, я і спробую описати далі в даному матеріалі.

Сайти, які підходять для заробітку

Спочатку слід зрозуміти одне дуже важливо правило - заробляти в інтернеті з сайту, який спочатку створювався виключно, щоб отримувати з нього гроші, не вийде. Це правило можуть обійти тільки дуже просунуті і досвідчені користувачі. новачки в розвитку веб отримають виключно розчарування і негативні емоції, не більше. Максимально, на що вони можуть розраховувати, це на «копійки», які в мережі можна отримувати і без сайту.

Потрібно розуміти, що якщо ви ставите питання про те, як отримувати багато грошей з сайту відразу, то у вас в підсумку нічого не вийде Потрібно розуміти, що якщо ви ставите питання про те, як отримувати багато грошей з сайту відразу, то у вас в підсумку нічого не вийде. Потрібно міняти свою філософію і підходи, і орієнтуватися на питання по типу, а що ж я можу запропонувати користувачам, щоб їм мій вебпроектів став цікавий і корисний в повсякденному житті.

І ось коли ви накидав концептуальні начерки, як плануєте впровадити в життя і донести до користувачів корисну інформацію, можете приступати до створення ресурсу, який в майбутньому буде приносити людям користь, а вам дохід.

Чи не вдавайтеся в ту тематику для майбутнього сайту, яка вам не подобається, або в якій ви взагалі не розбираєтеся. Пам'ятайте, в подальшому рівень вашого доходу з створеного вами ресурсу, безпосередньо залежатиме від того, наскільки цікавим, пізнавальним, актуальним і наповненим виявиться ваш ресурс і якої якості будуть наявні на ньому матеріали.

На якому хостингу краще створювати сайт

Ще один важливий нюанс, з яким стикаються практично всі новачки, це вибір хостингу, тобто на якому хостингу краще створювати сайт - на платному або на безкоштовному. Відповісти на це питання дуже просто. Якщо ви маєте намір надовго затриматися в мережі, маєте продуманий план для створення власного сайту, його структури, наповнення, тематики, розвитку, ви вже знаєте, чим зацікавите майбутню аудиторію, то слід і.

Важливо розуміти, що якісний вебсайт, який може бути створений тільки на платному ресурсі, як мінімум дасть можливість окупити витрачені на нього кошти Важливо розуміти, що якісний вебсайт, який може бути створений тільки на платному ресурсі, як мінімум дасть можливість окупити витрачені на нього кошти. Як максимум такий проект гарантовано дасть можливість отримувати досить непоганий стабільний дохід.

Відносно безкоштовного хостингу, то його доцільно використовувати в таких основних випадках:

 • щоб забезпечити підтримку і розвиток основного вашого проекту;
 • щоб випробувати свої сили в побудові і розвитку вебресурса, а далі просто залишити (адже ви за це абсолютно нічого не платите);
 • просто щоб показати свою перевагу над іншими (наприклад, однокласниками, однокурсниками, або друзями), без будь-якої стратегії розвитку і вдосконалення ресурсу.

Якщо ж ви не підходите під описані вище категорії, то не створюйте сайт на безкоштовних майданчиках. Це, як мінімум, не розумно, а іноді навіть нерозумно.

Чи не підпадають під ці категорії тільки  соціальні мережі  , Або ж блогові сервіси, за які не потрібна додаткова оплата Чи не підпадають під ці категорії тільки соціальні мережі , Або ж блогові сервіси, за які не потрібна додаткова оплата. Правда, вони не дають можливості отримувати повноцінного доходу, як з власного сайту. А наявність власного сайту на надійному хостингу та перевіреному домені дуже широко відкриває можливості для заробітку. Але про це поговоримо окремо.

Тепер же закінчимо з описовою частиною і перейдемо до найцікавішого, а саме до переліку тих способів, які допоможуть легально і досить швидко отримати значний дохід на власному сайті. Починати будемо з самого поширеного варіанту - заробітку на рекламі.

Розміщуємо рекламу на своєму сайті

Мабуть, найбільш доступним, простим і ефективним з безлічі варіантів отримання доходу з сайту, є розміщення на ньому реклами. Її використовують в якості основного і допоміжного джерела прибутку в мережі. Рекламу ділять на два основних види: банерна реклама та інший її вид - контекстна реклама. Є й інші способи отримувати кошти за рекламу, але з ними краще працювати, якщо є відповідний досвід і знання.

Банерна реклама має деякі досить істотні недоліки Банерна реклама має деякі досить істотні недоліки. Перш за все, вона впливає на швидкість завантаження сторінки і вельми часто відволікає від наявного основного матеріалу. Окремі типи такої реклами можуть виступати навіть певним подразником.

Наступний недолік - необхідність пошуку рекламодавця. Якщо ресурс тільки створено і стає на ноги, його відвідуваність невисока, тому рекламодавцям не цікаво використовувати його в якості майданчика для своєї реклами - адже, по суті, це просто неефективне вкладання коштів. Звичайно, якщо ресурс молодий, але створений фахівцем, який вміє подавати свій продукт, тематика сайту актуальна і дуже затребувана, що гарантовано розкрутить його найближчим часом - цим ще можна «купити» нового рекламодавця. Якщо ж ви маєте не такий підхід, тоді найкраще звернути увагу на контекстну рекламу і перелік різних сервісів, де її розміщують.

Важливо відзначити, що контекстної вважають рекламу, зміст якої збігається з тематикою вашого ресурсу. Наприклад, якщо у вас сайт про риболовлю, то реклама буде пов'язана з риболовецьким спорядженням і аксесуарами.

Виходячи з цього, контекстна реклама досить ефективний і вигідний спосіб проінформувати потенційного споживача, як з боку власника ресурсу (йому за це заплатить рекламодавець), так і з боку самого рекламодавця (його реклама розміщена на ресурсі, де знаходяться потенційні споживачі такої продукції). Відносно оплати за рекламу, то тут все просто - чим більше потенційних споживачів клацають по рекламі, тим вище дохід отримає власник сайту. А ось вартість кліка залежить безпосередньо від того, чим заповнений ваш ресурс.

Наприклад, найбільш високооплачувані кліки по рекламованої продукції будівельної, фінансової, автомобільної тематики. Тому, щоб отримувати високий рівень доходу, необхідно правильно вибрати тематику сайту, а також наростити його відвідуваність. Зробити це можна шляхом розміщення цікавого матеріалу, а також правильного просування ресурсу.

На вітчизняних просторах мережі найбільш популярними є три основних сервісу, які займаються контекстною рекламою На вітчизняних просторах мережі найбільш популярними є три основних сервісу, які займаються контекстною рекламою. Серед них виділяють Google Adsense , а також . Є ще Бігун. Перший - від міжнародної відомої всім системи Google. Два останніх - це вітчизняні майданчики. Правда, з них працездатною залишається тільки Яндекс.Директ.

Важливо відзначити, що Яндекс.Директ має вельми жорсткі умови співпраці. У молодого веб потрапити в цю систему, шанси мінімальні. Та й старожил повинен витримати досить жорстку перевірку.

Важливо відзначити, що якщо у вас на сайті не унікальний контент , Або ж тематика сайту виключно для дорослих, або ж є порушення законодавства РФ, ви не зможете співпрацювати з сервісами реклами.

Продаж посилань, як спосіб заробітку

Відразу почнемо з важливого зауваження - такий спосіб заробітку, як продаж посилань, стає «кісткою в горлі» більшості пошукових систем. Трохи перестаралися і перегнешь палицю, відразу можна досить надовго потрапити в бан пошукових систем. Але з іншого боку такий спосіб сьогодні дуже популярний, щоб збільшити свій дохід, маючи сайт.

Продаж посилань затребувана, щоб здійснити підйом веб в списку видачі в пошуку і збільшити основні його базові показники, такі як ІКС і PR. Продаються посилання ручним способом, або ж шляхом використання численних бірж посилань , Наприклад. Продаж посилань на біржах - вельми швидкий, ефективний, а також зручний варіант для тих, хто бажає збільшити баланс свого електронного гаманця .

Вартість посилання безпосередньо залежить від ІКС ресурсу і наявного PR. При цьому якщо ІКС присвоюється повністю ресурсу цілком, то PR кожної його окремо взятої сторінці. Тут же буде також враховуватися наявність зовнішніх посилань, що ведуть на сторінки сайту (їх кількість), якої якості вебсайт, наскільки вкладені сторінки. Одними з найбільш прибуткових будуть посилання, що йдуть з головної сторінки. Або ж зі сторінок, де є перехід на головну сторінку. Відносно дешевих - це посилання, де присутній перехід на сторінки другого рівня (які містять посилання на головну сторінку).

Решта рівні посилань до продажу на біржі вже не підходять. Важливий момент - вартість посилання від рівня відвідуваності вашого сайту не залежить.

Тепер кілька практичних порад:

 • не продавайте одночасно більше 5 посилань з кожної сторінки. Оптимально, якщо це будуть 3 посилання з однієї сторінки. Це дає можливість збільшити їх вартість, а також мінімізувати ризики потрапити в бан пошукових систем.

Це дає можливість збільшити їх вартість, а також мінімізувати ризики потрапити в бан пошукових систем

 • посилання слід розміщувати виключно на якісні ресурси, схожою з вашим сайтом тематики.

посилання слід розміщувати виключно на якісні ресурси, схожою з вашим сайтом тематики

 • не рекомендується починати продаж посилань з тільки створеного сайту. Слід спочатку хоча б трохи встигнути розкрутити такий сайт.

Слід спочатку хоча б трохи встигнути розкрутити такий сайт

Якщо ж реалізуєте посилання на блозі, то робити це слід, використовуючи спеціалізовані сервіси, де «вміщають» рекламу в блоги, наприклад таких, як: і. З їх допомогою можна заробляти на блозі, шляхом розміщення спеціалізованих постів (всередині яких присутні посилання), або ж рекламних оглядів.

До речі, сьогодні пошуковики намагаються не звертати уваги на продаж посилань. І дуже скоро ми зіткнемося з ситуацією, коли продаж посилань ніяким чином не впливатиме на видачу в пошуку. Тому сьогодні стартував другий, дуже популярний спосіб підйому і розвитку сайту, а саме розміщення платних статей на наявному ресурсі.

Розміщення статей на своєму сайті

Якщо на сайті почати розміщувати статті, то це одночасно і спосіб ефективного заробітку і відмінне рішення для його просування. Такий вид доходу підходить всім його учасникам. Оптимізатор, розмістивши на вашому ресурсі статті, відкриває можливість отримати максимальні природні переходи по посиланнях до себе на проект. Ви ж, як власник використовуваного в якості майданчика ресурсу, погоджуючись на ці дії, заробляєте, розміщуючи статті, а також отримуєте безкоштовний унікальний контент.

Все це відображається на наповненні ресурсу цікавою і пізнавальною інформацією, залучення нової аудиторії Все це відображається на наповненні ресурсу цікавою і пізнавальною інформацією, залучення нової аудиторії. Таким чином, в кінцевому підсумку все залишаються у виграші і зацікавленими в якісному початковому контенті.

Невеликий мінус для власників ресурсів - це бажання автоматизувати такі процеси з усіма витікаючими наслідками. Адже щоб не напружуватися, багато хто вдається до автоматичного розмноженню контенту, використовуючи різні програми. В кінцевому підсумку з однією актуальною, унікальною, пізнавальної статті роблять до 300 копій, використовуючи заміну слів на синоніми. Як ви розумієте - читати такі «шедеври» реальному користувачеві не цікаво. Єдиним, хто це буде робити, виявляться пошукові системи. В кінцевому підсумку все залежить від власника - чи буде він дозволяти розміщувати у себе на сайті «клони», або все ж захоче, щоб у нього були виключно якісні і читаються матеріали.

Пошук статей для розміщення відбувається через спеціально створені для цього сервіси, такі як, наприклад, де накопичуються статті різних тематик Пошук статей для розміщення відбувається через спеціально створені для цього сервіси, такі як, наприклад, де накопичуються статті різних тематик. Тут можна вказувати, що цікавлять вимоги до матеріалу, його унікальності, кількості символів і посилань в статті. Оптимально якщо довжина статті становить не менше 2000 символів, кількість активних посилань не перевищує 2 шт. Розміщувати слід виключно читаються, людські статті.

Подальший рівень доходу від такого розміщення статей буде прямо залежати від наявних показників ІКС і PR.

Наступний цікавий спосіб збільшити свій дохід, маючи власний сайт, це заробіток з використанням різних партнерських програм.

Заробіток за допомогою партнерських програм

Заробити за допомогою партнерських програм - це просто і складно водночас. І щоб зрозуміти, чому це так, спробуємо в декількох основних тезах описати, що це таке і як це все працює.

Для початку слід зрозуміти, що ж таке партнерські програми і що вони собою являють. По суті це прямий вид співпраці власника сайту і певного сервісу ( біржі статей , Інтернет-магазину, біржі посилань і інших), які діляться частиною доходу, отриманого сервісом від користувачів, спрямованих сюди власником вебресурса.

Більш просто це пояснюється на прикладі. Є відмінний інтернет-проект, що дозволяє його користувачам пізнати заробіток на кліках і завданнях , А вебмайстрам і Seo оптимізаторів розкрутити свій ресурс і залучити на нього трафік.

Після реєстрації на цьому сервісі, власник веб отримує реферальную посилання переходу на сервіс і розміщує її або у себе на проекті, або на будь-якому іншому ресурсі. Відвідувачі, які зацікавилися, переходять за цим посиланням на проект Seosprint і починають або заробляти гроші на кліки , Або витрачати їх на рекламу і просування власного ресурсу. Далі проект Seosprint запам'ятовує користувачів і вироблені ними дії і виплачує власнику партнерської посилання частину доходу - заробіток від рефералів , Який отримав проект від запрошених користувачів. При цьому такі виплати і нарахування здійснюються за кожну дію запрошених користувачів, а не один раз.

Саме заробіток на партнерських програмах - основа основ сайт реальні заробітки . Я не розміщую чужих статей, не продаю з нього посилань і ви не побачите тут сторонньої реклами. Тільки заробіток за допомогою партнерських програм приносить мені гроші з цього ресурсу. Я не кажу, що це єдино правильно і інші способи не підходять для заробітку на своєму сайті. Навпаки, заробляти на своєму сайті можна по-різному, пробуйте і вибирайте для себе найбільш прийнятний варіант.

Ми трохи відволіклися, тому повертаємося до заробітку за допомогою партнерських програм. На перший погляд все дуже просто. Якщо знаєш, де шукати нових користувачів, правильно встановлюй партнерську посилання і отримуй свій прибуток. Але це одна сторона. Є й інша сторона всього цього, а саме:

 • користувач повинен прийти на сервіс саме за наданою вами посиланням і відразу зробити там реєстрацію. Якщо він перейшов сьогодні, а зареєструвався через два тижні - грошей держатель посилання може вже не отримати.
 • як правило, відсоток доходу вельми невисокий (3-5-7-10%) і далеко не всі користувачі стають активними, більшість приходить просто подивитися, що до чого. З цього випливає, щоб отримувати нормальний дохід потрібно залучати або багато нових користувачів, або ж, щоб користувачі ставали активними і багато заробляли або багато витрачали. Для цього найкраще підходять партнерки бінарних опціонів .

Для цього найкраще підходять  партнерки бінарних опціонів

Але є і позитивні моменти, які суттєво вище описаного вище негативу. До таких варто віднести:

 1. сегодня в мережі дуже много різного роду партнерських сервісів, Які підійдуть для ресурсов найрізноманітнішої тематики.
 2. партнерські програми - це Оптимальний варіант пасивного заробітку в мережі. Розмістив один раз ПОСИЛАННЯ, а далі просто чекай, коли ПОКУПЦІ або Користувачі будут переходіті На вашу ПОСИЛАННЯ и Здійснювати покупки або реєструватіся на пропонованіх проектах. Звичайно, если збільшити Кількість переходів по ПОСИЛАННЯ, залучаті Нових покупців Шляхом актівної реклами сервісу, дохід можна збільшити. Альо для цього нужно мати Певного типу навички, мати досвід и необхідні знання як це делать.
 3. розміщувати партнерську посилання можна не тільки на своєму веб-сайті, але і в блогах, форумах, різних листах і здійснювати розсилки. Іншими словами для партнерської посилання не обов'язково мати свій власний сайт. Але маючи такий набагато простіше заробляти за допомогою партнерських програм.

Це були базові принципи, як здійснюється заробіток на своєму сайті. Хтось працює з однією партнерською програмою, комусь зручно підключити відразу декілька. Для одних це пасивний вид заробітку, інші ж активно просувають рекламу, щоб збільшити рівень свого доходу. Тут є безліч різних варіантів, і щоб вибрати найбільш підходящий саме у вашому випадку, буде потрібно трохи поекспериментувати. Ризики тут мінімальні, так що шукайте ту саму золоту середину під себе.

Висновок

По суті, в цьому огляді я описав найбільш популярні способи заробітку для тих, хто має свій власний сайт. Їх можна використовувати як окремо, так і комбіновано. Але це не означає, що на цьому слід зупинятися і припиняти пошуки інших можливих джерел доходів. Адже маючи власну стартовий майданчик у вигляді цікавого, пізнавального і відвідуваного сайту, можна знайти й інші способи перетворити популярність в реальні гроші.

Але найголовніше, той, хто просто читає таку інформацію і не спробує свої сили в створенні сайту, його розкручування і просування, а також співпраці з різними рекламодавцями, або партнерськими програмами, які не наб'є власних «шишок», ніколи не зможе отримати реального доходу в мережі.

Пробуйте, експериментуйте, не бійтеся труднощів, ніколи не сумуйте і не впадайте у відчай і у вас обов'язково все вийде! Великих Вам успіхів!

"ОЦЕНИТЕ ЛАСКА прочитавши статтю, Аджея МІ намагались СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС"

Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: