Разработка сайта для Вашего бизнеса. Веб дизайн. Дизайн логотипа, фирменного стиля, рекламная фотография . Комплексный рекламный креатив.

Ralex. We do the work.
На рынке с 1999го года. Средняя ценовая категория. Ориентация на эффективность решений.
Ознакомтесь с нашим портфолио
Узнайте больше о услугах
Свяжитесь с нами:
E-mail: [email protected]
Tel: (044) 587 - 84 - 78
Custom web design & дизайн и разработка сайта "под ключ"
Креативный, эффективный дизайн. Система управления сайтом (СУС).
Custom flexible разработка систем электронной коммерции
Система e-commerce разрабатывается под индивидуальные потребности. Гибкая функциональность.
Search Engine Optimzation & оптимизация под поисковые системы (SEO)
Постоянная оптимизация и мониторинг сайта в поисковых системах. Достигаем результата быстро и эффективно
Custom logo design & дизайн логотипа и фирменного стиля
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.
профессиональная рекламная фотография
креативно, смело, качественно
Custom logo design & рекламный креатив. дизайн рекламы
Многолетний опыт. Огромное портфолио. Уникальное предложение и цена.

Жіночий погляд на рекламу

 1. Особливості жіночого мозку
 2. Жіноче сприйняття інформації
 3. Особливості реклами для жінок
 4. Важливий прийом, ефективно працює в рекламі для жінок. Здійснюючи покупки, жінки хочуть представити...
 5. Ментори і наставники
 6. Відгуки та рекомендації
 7. Акції та спеціальні пропозиції
 8. Приклади акцій 1 + 1 = 3 відеоконтент
 9. Жінки, інтернет і соціальні мережі
 10. Особливості жіночої реклами у ВКонтакте
 11. Особливості реклами для жінок на Youtube
 12. Рейтинг кращих youtube-каналів для жінок
 13. Приклади успішної реклами для жінок

Розуміти, як функціонує людський мозок, і знати особливості сприйняття інформації чоловіками і жінками необхідно для створення ефективних рекламних кампаній і позитивного відгуку у цільової аудиторії. У цій статті піде мова про те, як знайти підхід до жіночої аудиторії.

Особливості жіночого мозку


Популярний американський дослідник людського мозку Луенн Брізендайн в своїй книзі «Жіночий мозок» стверджує , Що мозок жінки на 8-10% менше чоловічого. Проте сам по собі цей факт не засвідчують на користь чоловічого переваги. Не зважаючи на менший розмір, концентрація сірої речовини, що відповідає за мислення, у жінок на 18% вище. До того ж фізіологічно вага жіночого тіла менше чоловічого, а, значить, відмінності в масі мозку обумовлені пропорціями.
У жінок сильніше розвинені лобні долі, діяльність яких відповідає за механізми прийняття рішень і контролю. дослідження патологоанатомів підтверджують, що у жінок зони мозку, відповідальні за вербальну комунікацію, характеризуються більш густий нейронною мережею. Саме в цьому причина того, що обсяг одномоментно засвоюваній інформації у жінки істотно вище. В одиницю часу жінка здатна сприйняти і переварити зорові, смакові, слухові, нюхові і тактильні сигнали.
Нейрофізіолог Луенн Брізендайн розповідає , Що мова - основна причина викиду ендорфінів в мозок. Ці гормони радості призводять до того, що жінки в середньому вимовляють близько 20 000 слів щодня і говорять в 3 рази більше чоловіків. З огляду на цю особливість, жінок простіше схилити до розмови і викликати емоційний відгук, на яких може послідувати спонтанна покупка товару.

Очевидно, що відмінності існують, але вони знаходяться поза шкалою «добре-погано» і лише вказують на особливості сприйняття, які необхідно прийняти до уваги, якщо ваша мета - створити ефективне послання для потрібного споживача.


Жіноче сприйняття інформації


Однакові рекламні послання викликають різні емоції і реакції у чоловіків і жінок. Наприклад, реклама, що закликає допомогти дітям, викликає гнів і обурення від важкого становища дітей у жіночої статі, і тривогу - у чоловічого.
дослідження Сент-Ендрюського університету в Шотландії показали, що жінок характеризує сильніша емпатія (емпатія - співпереживання, розуміння емоційного стану, проникнення в переживання іншої людини), тому вони охоче реагують на емоційні послання. Ці дані підтверджують досліди німецького лікаря Детвейлера і психологів з США Бенкс і Салов.
Відмінності можна наочно проілюструвати на прикладі ставлення чоловіків і жінок до телевізійної реклами. Типове жіноча поведінка - слухати в фоновому режимі всі рекламні оголошення, в той час, як чоловіки звертають увагу лише на потрібні їм послання. Чоловіки більше схильні «гортати» канали в пошуках корисної інформації, а жінки легше зосереджуються на одній передачі і здатні сприйняти супутні їй рекламу і новини.
Цікавий факт різного сприйняття чоловіками і жінками зображень - значущою складовою будь-якого рекламного оголошення. дослідження Міського Університету Нью-Йорка довели, що кольори в рекламному оголошенні також сприймаються чоловіками і жінками по-різному.

Жінкам легше піддаються відмінності у відтінках жовтого, зеленого і синього кольорів, а помаранчевий колір сприймається чоловіками ідентичним червоному

Гендерні стереотипи в сучасному світі менш виражені, ніж кілька десятків років тому. Проте багато соціальних рекламні послання їх використовують .


Заклики, пов'язані з бізнесом, сплатою податків і супутньої діяльністю, найчастіше орієнтовані на чоловіків, в той час, як реклама, яка зачіпає сфери сім'ї та догляду за дітьми, підкреслює їх жіночий характер.

Заклики, пов'язані з бізнесом, сплатою податків і супутньої діяльністю, найчастіше орієнтовані на чоловіків, в той час, як реклама, яка зачіпає сфери сім'ї та догляду за дітьми, підкреслює їх жіночий характер

Приклади чоловічих й жіночих стереотипних ролей в рекламі
жінки сприймають текст рекламного повідомлення трохи інакше, їм більш зрозумілий стандартний мову без вузькоспеціалізованих термінів. Їх застосування можливе в рідкісних випадках, коли без спеціальних термінів не обійтися. У рекламі, спрямованої на чоловіків, допускаються грубі висловлювання і спеціальна лексика, зокрема, в рекламі автомобілів, спортивного обладнання або електроніки.

Особливості реклами для жінок


Вважається, що 85% всіх покупок в світі відбувається жінками. Американська статистична компанія Yankelovich Monitor & Greenfield Online призводить ці дані і говорить про те, що близько половини всіх чоловічих товарів також купується жінками.
згідно дослідженню фотобанку Shutterstock і компанії Lumen, чоловіки розглядають цифрову рекламу в середньому на 0,4 секунди довше жінок. Час перегляду реклами чоловіками склало 0,9 секунди проти 0,5 секунд у жінок.
Руслан Байбеков, продуктолог Webartex , Сервісу по підбору рекламних майданчиків в соціальних мережах, ділиться досвідом: «Щоб бути успішним на ринку, необхідно враховувати жіночу аудиторію, незалежно від того, що ви продаєте або рекламуєте. Навіть якщо ваш продукт - брутальний чоловічий парфум або діловий одяг для чоловіків, істотна частка покупок все одно буде відбуватися жінками. Тому не варто нехтувати жіночим думкою при формуванні стратегії просування і при створенні рекламних оголошень ».

візуалізація

Важливий прийом, ефективно працює в рекламі для жінок. Здійснюючи покупки, жінки хочуть представити себе в новій речі.
Наталі Камінські, директор і співзасновник майданчика по оренді дитячого обладнання в подорож goBaby.co, вважає своїм головним завданням завоювати довіру матерів: «Фокусування на емоціях - ключовий фактор залучення жіночої клієнтури. Жінки схильні до формування довгострокових взаємин з товарами і послугами, які дарують їм позитивні емоції і почуття. І це особливо вірно по відношенню до дитячих товарів і послуг ».

гумор

Прийом, який робить рекламу людяною, однак тут важливо не перейти тонку грань між жартом і вульгарністю і не зачепити тих, хто побачить рекламу, навіть якщо і не є її цільовою аудиторією. Важливо пам'ятати, що смерть, хвороби, віросповідання - табу для жартів. Сьогодні можна зустріти приклади використання заборонених тем, але це лише приклад того, що для деяких рекламодавців впізнаваність важливіше репутації.
Джулія Роуз, директор і засновник програми VaGenie, спрямованого на розвиток інтимних м'язів жінок й на рішення проблем в сексуальній сфері, використовує гумор для розмов на незручні теми: «Ми знали, що важливо зробити так, щоб і чоловікам, і жінкам було комфортно дізнаватися про наш продукт. Саме тому ми дуже дбайливо ставимося до аудиторії і не боїмося використовувати гумор ».

Гумор в рекламі


Ментори і наставники

Бути жінкою - не означає знати все про те, як залучати жіночу аудиторію. Компанія може мати продуманою стратегією, створювати кращі рекламні тексти, але глибоке розуміння особливостей цільової аудиторії може дати жінка-ментор.
Ментори - це професіонали з великим досвідом, які відстежують діяльність компаній та дають цінні рекомендації. Менторство особливо актуально для стартап-проектів, які в перспективі хочуть залучити більше жінок-клієнтів. Незважаючи на західне походження, в Росії інститут менторства активно використовується в останні роки. Наприклад, в Сколково менторство хочуть закріпити як інститут.

Відгуки та рекомендації

Створюючи рекламу для жінок, важливо враховувати їх орієнтацію на інших жінок і друзів. Якщо вони побачать, що товар досить хороший для їх сімей і дітей, то з радістю поділяться цією інформацією з друзями.
настрій

Для жінок важлива атмосфера, що розташовує до здійснення покупок. дослідження , Проведене Асоціацією компаній інтернет-торгівлі (АКІТ) і компанією KupiVip, показав, що 49% споживачів не готові придбати товар відразу. Спонтанних покупок вони вважають за краще вивчення рекомендацій і відгуків у відкритих джерелах. Незважаючи на це, жінки більш охоче роблять спонтанні покупки під впливом настрою, емоцій і раптом виник імпульсу. Консалтингова фірма Invespcro повідомляє , Що 50% жінок і 46% чоловіків роблять спонтанні покупки в гарному настрої.

Акції та спеціальні пропозиції

У жінок поєднується спонтанність і практичність, тому їм цікаві акції та пропозиції типу 1 + 1 = 3. Більш того, жінок привертає відсутність прихованих комісій і хороші умови гарантійного обслуговування. Часто жінки-покупці готові збільшити суму покупки, якщо це потрібно для безкоштовної доставки. У жінок поєднується спонтанність і практичність, тому їм цікаві акції та пропозиції типу 1 + 1 = 3

Приклади акцій 1 + 1 = 3
відеоконтент

Чи не варто нехтувати відеоконтентом в рекламі, за даними Brand Analytics, щодня в російськомовних соціальних мережах публікується близько 2 мільйонів роликів. Візуальний контент простіше сприймається та викликає ефект присутності і причетності. Друга причина буму відеоконтенту - в доступності та простоті його створення. Сьогодні кожен може записати свій ролик зі смартфона і тут же викласти його в мережу через мобільний інтернет.

Жінки, інтернет і соціальні мережі


За даними GfK

, На початок 2018 року Інтернетом в Росії користувалися 87 мільйонів чоловік старше 16 років, що на 3 мільйони більше показника попереднього року.
Сьогодні лише кожну п'яту жінка старше 65 років користується інтернетом. Для порівняння в аналогічній віковій групі у чоловіків цей показник склав 33%. За даними Mediascope , В інших вікових категоріях частки чоловіків і жінок, які виходять в мережу, приблизно рівні, наприклад, серед молодих людей 12-17 років Інтернетом активно користуються 93% юнаків і 95% дівчат.

Дослідження Mail.Ru Group показало , Що 72% жінок стежать за важливими їх компаніями в соціальних мережах і підписуються на їхні новини (серед чоловіків аналогічний показник склав 58%).
цікаве дослідження було проведено компанією Influenster. В опитуванні, присвяченому вивченню инсайтов споживачів, взяли участь 13000 американських жінок, що належать поколінням X (1960-1980 р.н), У (1981-1994 р.н) та Z (1995+). Всі учасники опитування відзначили, що привабливий контент повинен бути унікальним (56%), розважальним (56%) і містити елементи сторітеллінга (53%). Результати опитування показали залежність переваг від віку. Жінки покоління X охочіше інших діляться контентом в соціальних мережах (68%). При цьому молоді жінки віддають перевагу брендованих контенту в Instagram, а більш дорослі жінки націлені на Facebook. Цікаво, що YouTube в рівній мірі привабливий для всіх вікових групп. , На початок 2018 року Інтернетом в Росії користувалися 87 мільйонів чоловік старше 16 років, що на 3 мільйони більше показника попереднього року

Особливості жіночої реклами у ВКонтакте


кількість

щомісячних користувачів Вконтакті - 97 мільйонів, щодоби через платформу проходять 6,5 мільярда повідомлень і проглядаються 5 мільйонів відеороликів, і, за даними Similarweb , Сайт входить в топ-10 найбільш відвідуваних сайтів у світі.

Для створення ефективної реклами необхідно розуміти особливості аудиторії соціальної мережі. У компанії Brand Analytics повідомляють , Що 58% користувачів Вконтакте - жінки, а 57% аудиторії - користувачі старше 24 років.

 • Дотримуйтесь заявленої тематики, створюйте унікальний контент і уникайте репоста, цитат і неінформативних картинок. Будьте короткі і лаконічні і чітко формулюйте думку.
 • Запускайте рекламу лише тоді, коли група або сторінка наповнена корисної і привабливою для споживача інформацією. Вибір паблік для реклами визначає його ефективність. Можна зайнятися підбором відповідних майданчиків самостійно, а можна скористатися зручним інструментом Webartex , Де всього за кілька хвилин система підбере вам підходящі варіанти. У базі Webartex більше 8000 блогів і паблік в соцмережах Youtube, Вконтакте і Twitter.
  Використовуйте сегментацію при створенні реклами і публікацій. Навіть якщо ви продаєте один і той же товар різним категоріям споживачів, створіть індивідуальне послання для кожного. відмінний приклад - перемога Трампа на президентських виборах в США. Його передвиборна кампанія була заснована на вузькій сегментації виборців, де для кожного сегмента було створено своє оголошення. У гаитянском кварталі в Майамі прихильники Трампа запустили інформації про те, що фонд конкурента Хіларі Клінтон відмовився допомагати ліквідовувати наслідки руйнівного землетрусу в Гаїті.

Приклади різної реклами одного і того ж товару для чоловіків і жінок

 • Використовуйте гендерну специфіку соцмережі: в жіночих групах Вконтакте користувачам цікаві одяг, косметика, деталі інтер'єру і товари для собак і кішок.
 • Варіюйте контент. Сьогодні актуальні відеоролики і лонгріди, викликають хороший відгук у аудиторії. 60% найбільше переглядаються публікацій за останні півроку - пости з видео.
 • Використовуйте відкладений планувальник публікацій. Рекомендується ставити таймер на 15-20 хвилин після початку кожної години (15:20, 18:20). Багато груп публікують контент на початку години (15:00, 18:00), і в цей час стрічка у передплатників переповнена.
 • Експериментуйте з заходами, що привертають передплатників: конкурси, лотереї, обговорення.
 • Не варто робити публікації постійно. 1-3 поста в годину - рекомендована частота публікацій.

Особливості реклами для жінок на Youtube


На кінець 2017 року майданчиком Youtube користувалися 1,5 мільярда зареєстрованих користувачів. Щодня сайт нараховує мільярд годин перегляду, за даними thinkwithgoogle.com . за даними Mediascope , YouTube охоплює 71% російського населення і 78% активних споживачів у віці від 18 до 44 років. Тижневий обхват YouTube становить 60% користувачів від 18 до 44 років. за статистикою, частка жінок серед аудиторії Youtube становить 38%.
самі популярні тематики 2018:

 • розваги;
 • новини;
 • огляди фільмів, серіалів і музичних новинок;
 • робота і бізнес;
 • фінанси;
 • гри;
 • правильне харчування і фітнес;
 • рецепти;
 • навчання і саморозвиток;
 • подорожі.

Рейтинг кращих youtube-каналів для жінок

В Т оп-10 найпопулярніших відеоблогеров Росії входять дівчата-блогери Катя КЛЕП (6,2 млн передплатників), Мар'яна Ро (6,2 млн передплатників) і Саша Cпілберг (5,9 млн передплатників). В Т  оп-10  найпопулярніших відеоблогеров Росії входять дівчата-блогери Катя КЛЕП (6,2 млн передплатників), Мар'яна Ро (6,2 млн передплатників) і Саша Cпілберг (5,9 млн передплатників)

Приклади успішної реклами для жінок

Miss Dior. ролик про новий образ міс Діор, про кохання та красу, що викликає позитивні емоції (537 000 переглядів).
Mister Clean. Яскравий і незабутній ролик з гумором, де анімаційний герой стає об'єктом фантазій молодий домогосподарки (17,9 млн переглядів).
Nike woman. ролик зачіпає важливу тему гендерної дискримінації в арабських країнах В рекламі показані успішні жінки зі світу спорту з Близького Сходу. На думку глядачів, реклама є актуальною і надихає діяти і не боятися (553 000 переглядів).
Tiffany & CO. Черно-белая реклама з епатажною Леді Гагою, в якій замість кричущих нарядів співачка використовує просту чорну водолазку, що підкреслює природну красу жінки (8,2 млн переглядів).
Соціальна реклама для фонду "Синдром любові" від компанії MOST Creative club. відеоролик розповідає про людей з синдромом Дауна та покликаний підвищити інформованість передплатників про захворювання і, як наслідок, рівень толерантності (846 тис. переглядів).


Категории
 • Биология
 • Математика
 • Краеведению
 • Лечебная
 • Наука
 • Физике
 • Природоведение
 • Информатика
 • Новости

 • Новости
  Подготовка к ЕГЭ по математике
  Статьи Опубликовано: 05.10.2017 Подготовка к ЕГЭ по МАТЕМАТИКЕ. 1 часть. Эффективный курс подготовки. Вы находитесь на сайте www.ege-ok.ru - Подготовка к ЕГЭ по математике. Меня зовут Инна Владимировна

  Куда поступить с обществознанием, русским и математикой
  Статьи Опубликовано: 06.10.2017 Сдача ЕГЭ. Куда поступать? Обществознание считается одним из самых популярных предметов, которые выпускники сдают на ЕГЭ. Ввиду высокого рейтинга дисциплины Рособрнадзор

  Сайт Майер Елены - ЕГЭ по математике
  Планируется проведение двух отдельных экзаменов – базового и профильного. Кому сдавать базовый ЕГЭ по математике? Базовый ЕГЭ организуется для выпускников, изучающих математику для общего развития

  ГДЗ решебник по математике 4 класс
  Извините, тут пока ничего нет ((( Решебник по математике 4 класс (Истомина Н.Б.) – не просто возможность быстро выполнить домашнее задание для учащегося, но и способ разобраться в труднорешаемых задачах.

  ГДЗ по математике 1 класс Самсонова самостоятельные работы
  Решебник по математике за 1 класс автора Самсоновой Л.Ю. 2012 года издания. Данное пособие предлагает готовые решения на разнообразные упражнения, направленные на активизацию всего учебного процесса. Здесь

  Для этой работы нужна математика
  Слотов: 956 Рулеток: 7 Лицензия: Pragmatic Play, Microgaming, ELK, Yggdrasil, Habanero, Amatic, Isoftbet, Netent, Rival, Igrosoft, Quickspin. Игры: Автоматы, Покер, Рулетки. Всего 963 Отдача: 98% Бонус

  Веселые задачи по математике 2 класс
  Во время занятий для того, чтобы немного переключить внимание школьников, но при этом не уйти от предмета, можно давать шутливые задачи на сообразительность. Буду пополнять коллекцию таких задач. Дополнительная

  Функция экспонента в Excel
  Одной из самых известных показательных функций в математике является экспонента. Она представляет собой число Эйлера, возведенное в указанную степень. В Экселе существует отдельный оператор, позволяющий

  ЕГЭ по математике 2018
  ЕГЭ по математике, наравне с русским языком , – обязательный экзамен для сдачи выпускниками 11-х классов. По статистике он самый сложный. Мы предлагаем ознакомиться с общей информацией об экзамене и

  Секреты эффективной и быстрой подготовки ко второй части ОГЭ по математике.
  Уважаемые девятиклассники, настоящие или будущие! Часто от вас приходится слышать следующие вопросы. Легко ли подготовиться к заданиям второй части ОГЭ по математике? Сколько для этого понадобится


  Наши клиенты
  Клиенты

  Быстрая связь

  Тел.: (044) 587-84-78
  E-mail: [email protected]

  Имя:
  E-mail:
  Телефон:
  Вопрос\Комментарий: